Zahrada

Výrobky firmy Neudorff získaly ocenění Kozlíka Šikuly za rok 2013!

Firma Neudorff se již mnoho let zabývá výrobou velice účinných výrobků na ochranu rostlin, obtížného hmyzu v domě i na zahradě. Všechny její výrobky se vyznačují tím, že jejich účinné látky jsou pouze přírodního původu. Jsou účinné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Firma také vyrábí z přírodních surovin vysoce kvalitní organická hnojiva.

Ferramol – návnada proti slimákům, jehož účinnou látkou je fosforečnan železitý, běžně se vyskytující v přírodě. Slimáci se po požití granulí stáhnou s pocitem nasycení do svých skrýší, kde později uhynou. Ferramol je  odolný proti dešti a zálivce a zároveň bez ochranné lhůty, to znamená, že zeleninu nebo jahody je možné sklízet kdykoliv. Největší předností  Ferramolu je, že je neškodný pro domácí i jiná zvířata, a to i při náhodném požití

Loxiran Mravenčí bufet – obsahuje účinnou látku spinosad. Mravenci přijímají návnadový roztok velmi dychtivě a odnášejí ho do mraveniště, kde jím krmí dělnice, larvy a královnu. Tím postupně dochází k vyhubení celého mraveniště.

Fertofit je univerzální plné organické hnojivo vhodné pro celou zahradu a lze jej aplikovat kdykoliv během vegetačního období.

Je vyrobeno zpracováním organických látek rostlinného i živočišného původu. Má vyvážený poměr živin, také obsahuje stopové prvky a symbiotické houby, které podporují mykorhizu.

Tyto výrobky firmy Neudorff získaly ocenění Kozlíka Šikuly za rok 2013!