Zdraví

Lactovit: obranný štít pleti

Stejně jako cizí nájezdníci ve středověku devastovali města

Aby byla kůže dostatečně odolná, silná a „vyzbrojená“ do každodenního boje, přichází tělová kosmetika Lactovit s řadou produktů Activit, která využívá blahodárných vlastností mléka a mléčných složek pro podporu obranyschopnosti. Negativní okolní vlivy, ale také stres či fyzická zátěž, jsou faktory, které mohou ovlivnit narušení přirozené mikroflóry pokožky. Pleť je dehydratovaná, napnutá, vypadá nezdravě, a často se objevují barevné skvrny. Tělová kosmetika Lactovit Activit je obohacena o L.Casei F, které pomáhá obnovit přirozenou kožní mikroflóru a aktivizuje obranné kožní mechanismy, udržuje buněčnou vitalitu a podporuje obranyschopnost pokožky.

Pleť si tak udrží přirozené zdraví, a bude chráněná po celý den. Mléčné proteiny zajišťují kvalitní výživu kožních buněk a pokožku přirozeně hydratují. Vitamin A podporuje výstavbu buněk a jejich regeneraci a pomáhá redukovat nadměrnou produkci kožního mazu. Vitaminy skupiny B zklidňují pokožku a zajišťují její rovnováhu, pomáhají redukovat zvýšenou mastnotu i šupinatění. Vitamin C je všeobecně známý jako jeden ze silných antioxidantů. Chrání pokožku před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje proces tvorby vrásek.

Sprchový gel  Lactovit Activit je obohacen o mléčné proteiny, vitamíny a L.Casei F pro podporu imunity pokožky, její hydrataci a zdraví. Příjemná vůně osvěží a dodá energii. Působením blahodárných vlastností mléčných složek zajišťuje pokožce optimální péči.  Tělové mléko Lactovit Activit s přídavkem L.Casei F hydratuje pokožku do hloubky a chrání ji zevnitř, regeneruje a posiluje kožní mikroflóru, která udržuje přirozenou imunitu. Díky velmi lehké struktuře se snadno vstřebává a pokožka po aplikaci nelepí.

Více informací naleznete na www.lactovit.cz.