Zahrada

Tlakové myčky odstraní nečistoty z okolí domu

Velký úklid si na jaře zaslouží nejen interiér domu, ale i jeho okolí. Spláchnout důkladně z dvorku nánosy bláta, písku či popela, jímž jsme sypali kluzké chodníky, a z terasy za zimu usazenou špínu, pomohou nové modely tlakových myček Fieldmann FDW 201401-E a FDW 201601-E. Při odstraňování nečistot i starého listí tlakovou myčku ideálně doplní nový vysavač na mokro-suché vysávání Fieldmann FDU 201432-E se zásuvkou na přídavné zařízení, třeba právě na tlakovou myčku.

Nečistoty, které se v okolí domu nahromadily během zimy, ale ještě i zbytky podzimního listí, písku či štěrku je třeba na jaře odstranit. Užitečnými nástroji jsou pro tuto příležitost vysokotlaké myčky, které oproti klasické zahradní hadici dokážou odstranit i odolné, doslova zažrané nečistoty. K tlakové myčce se vyplatí pořídit i vysavač na mokro-suché vysávání, který uvolněné nečistoty spolehlivě „pohltí“.

Novinkou mezi vysokotlakými myčkami jsou modely Fieldmann FDW 201401-E a Fieldmann FDW 201601-E:

S tlakovou myčkou Fieldmann FDW 201401-E nepotřebujete prodlužovačku

Elektrická tlaková myčka Fieldmann FDW 201401-E s příkonem 1400 W, maximálním tlakem 105 barů a průtokem až 300 l/hod je spolehlivou cestou k udržení čistoty kolem domu. Tato příruční myčka pomůže odstranit špínu nejen z dlažby na terase a z chodníků v okolí domu, ale vyčistí také fasádu, zahradní nábytek, automobil a motocykl, bazén nebo třeba střechu. Myčka je vybavena stříkací pistolí s variabilní a turbo tryskou. Pětimetrový přívodní kabel zajišťuje výborný dosah k elektrické zásuvce, pohodlnou práci pak třímetrová vysokotlaká hadice. Doporučená akční MO cena je 1.799 Kč, v prodeji v síti partnerů značky. Více na www.fieldmann.cz.

Fieldmann FDW 201601-E: Tlaková myčka s funkcí šamponování

Výkonnější tlaková myčka Fieldmann FDW 201601-E s masivními kolečky pro snadnou manipulaci a s transportní rukojetí disponuje příkonem 1600 W, maximálním tlakem 115 barů a průtokem až 300 l/hod. Myčka je vybavena pětimetrovým přívodním kabelem, pětimetrovou vysokotlakou hadicí a stříkací pistolí s variabilní a turbo tryskou. Vysoké účinnosti a mycí síly lze dosáhnout právě díky turbo trysce s rotující kuličkou uvnitř a přípojné nádobce na šampon nebo čisticí prostředek. Doporučená akční MO cena je 2.199 Kč, v prodeji v síti partnerů značky. Více na www.fieldmann.cz.

V interiéru i exteriéru vysává Fieldmann FDU 201432-E

Mnohoúčelový vysavač Fieldmann FDU 201432-E s novým, moderním ergonomickým designem, vyrobený z vysoce kvalitních plastových dílů, je určen na mokré i suché vysávání i silných nečistot. V interiéru si poradí třeba s popelem až do 40 °C, v exteriéru vysaje staré listí, mokré bláto i jiné nečistoty. Přístroj s příkonem 1400 W disponuje objemnou chromovou nádobou na 30 l a bavlněným filtrem z pevných vláken, který zachytí i ty nejjemnější částečky. Filtr lze vyklepat, opláchnout a po vysušení opět použít.

Vysavač je vybaven elektrickou zásuvkou umožňující připojení dalších zařízení přímo do vysavače. To je velká výhoda ve chvíli, kdy zároveň používáme ještě jiný přístroj, například tlakovou myčku nebo pilu, a potřebujeme rovnou vysávat. Po připojení se vysavač vypíná s vypnutím připojeného přístroje, což odbourává starost o dva spínače.

Třiceti litrová nádoba vysavače Fieldmann FDU 201432-E je opatřená podstavcem s kolečky pro snadnou manipulaci, což umožňuje snadný pohyb po rovné ploše. Chcete-li však vysávat schodiště, lehce kolečka odejmete. Více o tomto modelu na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena vysavače Fieldmann FDU 201432-E je 2.399 Kč.

ZDROJ: PR článek značky Fieldmann