Zahrada

BAZÉN PRO REHABILITACI I WELNESS

Dnešní HEKTICKÁ doba volnému času nepřeje. Nedostatek pohybu a sedavé ZAMĚSTNÁNÍ se odrážejí na fyzické kondici. BOLESTI zad či kloubů tak trápí čím dál více lidí. Co s tím v situaci, kdy je každý okamžik VOLNA tak vzácný? Zajímavé řešení představují LAMINÁTOVÉ BAZÉNY, které s vhodným vybavením mohou sloužit pro soukromou rehabilitaci i pro domácí wellness.

Zapuštěné laminátové bazény jsou nedílnou součástí mnoha zahrad. Pokud i vy plánujete jeho pořízení, mějte na paměti, že i venkovní bazén dokáže poskytnout víc než jen koupání v několika letních slunečných týdnech. Stačí jen včas myslet na jeho zastřešení a potřebné vybavení masážními tryskami či protiproudy a můžete mít rovnou soukromé wellness, které si budete moci vychutnávat v klidu vlastní zahrady od jara až do podzimu.

VYBAVTE SE!

Na vybavení zapuštěného bazénu je nutné myslet už před jeho pořízením, protože všechny technologie se montují přímo do laminátové vany. Čím vším si lze pobyt ve vodě zpříjemnit? Například ke standardní výbavě bazénů  patří osvětlení, za příplatek můžete mít podvodní bílá nebo barevná LED světla, která doslova svádí ke koupání v noci. Toužíte po relaxaci? Postará se o ni perličková lázeň v prostoru schodiště. Potřebujete pořádnou masáž? Pak sáhněte po šiku hned pěti výkonných masážních trysek. Aktivní plavci by v žádném případě neměli zaváhat nad kvalitním protiproudem. Zájemci o rehabilitaci pak ocení madla a pro cvičení celou řadu dalších masážních trysek a jiných prvků dle individuálního přání.

Abyste koupání nemuseli omezovat jen na několik horkých letních týdnů, ale mohli bazén využívat od jara až do podzimu, vyplatí se investovat do zastřešení. Díky němu lze protáhnout koupací sezónu až o čtyři měsíce a zvýšit teplotu vody až o 7°C. Zároveň ulehčí i úklid bazénu, protože omezí spad nečistot do vody. Zastřešení jsou navíc uzamykatelná, takže fungují i jako bezpečnostní prvek, což ocení především rodiče malých dětí.

Foto: Balarepo