Interiér

Úklid nové generace s revolučním hadříkem od Viledy

Sníte o dokonalém pomocníkovi do domácnosti, který vám lehce pomůže zvládnout veškerou práci, jež nemáte zrovna v oblibě? Mikrohadřík Actifibre od Viledy vám hravě pomůže – utřít prach, umýt okna i zrcadla, kuchyňskou linku, umyvadlo i obklady, případně vypořádat se s nepořádkem po domácích mazlíčcích. Špína a bakterie už u vás doma nebudou mít žádnou šanci!

hadřík

Hadřík Actifibre kombinuje absorpční vlastnosti houbičky a čistící účinky mikrovlákna. Šmouhy nebo chloupky pro něho neexistují a už vůbec nedělá škrábance na citlivých površích. A není se čemu divit. Hadřík byl totiž vyroben pomocí technologie aktivní absorpce, díky které dokonale saje a umytou plochu zanechává nejenom dokonale čistou, ale také suchou.

hadřík

Vadí vám hromady čistících prostředků, které střádáte ve skříňce v koupelně nebo pod dřezem? Tyto věci zabírají místo a navíc se musíte mít na pozoru, protože by je mohly objevit děti. S hadříkem Actifibre už tyto zbytečnosti potřebovat nebudete. Před použitím totiž stačí hadřík pouze navlhčit obyčejnou vodou. Až uklidíte, hadřík opět ve vodě přeperete nebo vyperete v pračce. Díky rychlému schnutí pak neucítíte žádný zápach.

hadřík

Ulehčete si život i vy a vyzkoušejte hadřík Actifibre od Viledy, který čistí, leští i saje, a to bez jakýchkoliv chemických přípravků.

Mikrohadřík ACTIFIBRE je v sítích hypermarketů a v oficiálním e-shop společnosti Vileda dostupný už od 39,90 Kč.

Zdroj: https://shop.vileda.cz/

Nepřehlédněte