Interiér

Předvánoční tip: sledujte pořady ve skvělé kvalitě

K období Vánoc a Silvestra patří bezpochyby i sledování pohádek a zábavných pořadů. Proč si proto nepořídit jednu z nových televizí GoGEN, které jim propůjčí zcela jiný rozměr a umocní tu pravou sváteční atmosféru? Jejich prostřednictvím si můžete dokonce vysílání pozastavit či nahrát. Díky aplikaci Smart Center pak není problém ani obraz z televize „zkopírovat“ na plochu mobilu či tabletu a vzít si film s sebou například do kuchyně, když zrovna pečete cukroví.

Díky nové aplikaci Smart Center můžete všechny televizory značky GoGEN řídit pomocí svého tabletu či smartphonu. Stačí si ji zdarma stáhnout do chytrého zařízení přes internet. Nejen že aplikace plně nahradí standardní funkce dálkového ovladače, ale umožní vám i sdílet videa, fotky a hudbu nebo ovládat TV hlasem. Díky ní budete mít také naprostý přehled, jaké pořady se právě vysílají a co po nich následuje. Pokud připravujete sváteční dobroty v kuchyni a chcete se zároveň dívat na svůj oblíbený film, prostřednictvím aplikace si jej můžete „zkopírovat“ na plochu chytrého zařízení, které následně položíte například na kuchyňskou linku.

Smart TV GoGEN TVL 50248 WEB – 13 990 Kč

Na první pohled vás tento televizor zaujme svým moderním designem s odlehčeným podstavcem a elegantním rámečkem o šířce pouhých 9 mm v chromovaném provedení. Díky FullHD rozlišení a úhlopříčce 127 cm bude sledování každého filmu opravdovým zážitkem. Pokud zrovna nestíháte kvůli pečení vánočního cukroví svoji oblíbenou pohádku, nezoufejte. Funkce TIMESHIFT a Record Ready umožní pozastavení a nahrání vysílání na flash disk. Televize navíc podporuje funkci HbbTV, díky které můžete vstoupit do archivu pořadů ČT a zdarma si tak pustit kdykoliv jakoukoliv pohádku (či jiný pořad) z její produkce. Nejrůznější filmy si také lze zapůjčit prostřednictvím aplikace v největší on-line videopůjčovně Topfun. Obrovskou porci zábavy vám televize dále nabídne díky otevřenému internetovému prohlížeči, který je doplněn řadou užitečných aplikací, jako je Skype, You Tube, Facebook, Twitter, Redbull a mnoho dalších. Podpora DLNA zajistí propojení televizoru s ostatními chytrými zařízeními (například s telefonem, fotoaparátem, digitální kamerou či počítačem). Díky energetické třídě A televize splňuje evropskou normu pro úsporné spotřebiče.