Interiér

Dejte své podlaze krásný lesk a čistotu

Podlaha je v každém domě místem, které je nejvíce náchylné k zašpinění. Právě na podlaze probíhá největší pohyb a špína je usazená velmi rychle. Aby byla vaše podlaha dlouhodobě krásná, musíte jí často udržovat v čistotě. V dnešní době je velká obliba hladkých druhů podlahových materiálů, jako je plovoucí podlaha, linoleum nebo dlažba. Pro všechny druhy těchto materiálů můžete mít jeden čistič. Stačí jen správně vybírat

Bistrol 3v1 je ten pravý

Společnost Druchema představuje na trh skvělý čistič hladkých podlahových materiálů Bistrol 3v1. Jedná se o výrobek kvalitní české společnosti, která se na výrobě a distribuci čisticích prostředků všeho druhu soustředí již dlouhodobě. Všechny čisticí prostředky této společnosti dosahují vysoké kvality a velkých čistících účinků. Bistrol 3v1 není výjimkou. Naopak se řadí mezi nejkvalitnější čisticí prostředky této společnosti.

3 čistící účinky v jednom prostředku

Jak napovídá již samotný název produktu, tento čistič podlah pro podlahu má tři účinky- čistí, leští a ošetřuje. Čištění je zaručeno díky novým ekologickým složkám. Ty napomáhají ke snadnějšímu odstranění nečistot. Leštění probíhá díky leštícím voskům, obsaženým v Bistrol 3v1. Tyto vosky zajistí povrchu po vyčištění příjemný a jasný lesk. Ošetřuje díky konzervačním a ošetřujícím látkám. Povrch, vyčištěný přípravkem Bistrol 3v1 je déle odolný proti novému nánosu nečistot a usnadňuje jeho další mytí. Přípravek je určen pro ředění s vodou, takže vám vydrží na mnoho mycích procesů.

Kompletní informace o produktu Bistrol 3v1 a dalších výrobcích Druchema naleznete na www.druchema.cz.