Dům a stavba

Camargue: nejmodernější řešení zastínění

Rodinná firma Plas je jednou z největších ve svém oboru. V oblasti zastiňování exteriérů a interiérů podniká na českém trhu již téměř pětadvacet let a každým rokem rozšiřuje své portfolio o novinky špičkové kvality.

Partner sekce partner sekce Rigips

A nejinak tomu je i letos. Seznamte se s Camargue – nejmodernějším řešením pro vaši terasu či zahradu.

Zastínění Camargue může stát samostatně na čtyřech sloupech či může být připevněno k domu a být podpíráno pouze sloupy dvěma. Díky svým mnoha funkcím a novým použitým technologiím promění každý prostor, kam ho umístíte, v jakousi prodlouženou ruku vašeho obývacího pokoje: s komfortem ochrany nejen před sluncem, ale i deštěm, větrem a zimou.

Camargue nabízí opravdu mnohostranné řešení pro ty nejnáročnější zákazníky. Jeho střechu tvoří otočné hliníkové lišty, které vám v horkých dnech poskytnou dokonalou ochranu proti slunci a zároveň zaručí dobrou ventilaci zastíněného prostoru. V případě deště se pak díky patentovanému systému odvádějícímu vodu směrem ke sloupům snadno promění v zastřešení odolné proti vodě.  Tím ovšem nabídka jeho technických vymožeností nekončí.

Do rámů si můžete nechat zabudovat osvětlení, elektrická topidla, ale třeba i reproduktory a strany doplnit o další prvky ochrany před sluncem či před povětrnostními podmínkami (posuvnými clonami, prosklenými nebo lamelovými dveřmi a podobně), takže krásným výhledem do zahrady se můžete kochat i na jaře či na podzim bez ohledu na počasí. Všechny kabely, dráty či připojení se přitom mistrně schovají do rámu konstrukce a očím zůstanou dokonale skryty.

Důraz na kvalitu použitých materiálů vám ubírá starosti s péčí na minimum a zároveň zaručuje dlouhou životnost výrobku. Co se designu týče, na výběr máte z více než padesáti volně kombinovatelných barevných odstínů.

Komentovat

Nepřehlédněte