Zahrada

Vyšlo 5. číslo magazínu Recepty Prima nápadů

Včera vyšlo nové vydání našeho magazínu, který je vhodný pro všechny zahrádkáře, kutily a i ty, kteří hledají praktické informace. Pojďte se podívat na obsah čísla 5, jenž je právě k dostání na novinových stáncích. Hlavním partnerem časopisu je Bayer Garden.

Rozhovor – Dana Batulková

Šéfredaktora Ivana Hudcová vyrazila tentokrát za populární herečkou Danou Batulkovou. V rozhovoru se dočtete nejen o nejrůznějších životních strastech, které ji během života potkaly a nakonec přijdete na to, jaká to je energická žena. Určitě se pozastavíte i nad fotkami jejího bydlení, které je důkazem toho, že Dana má ráda RPNitu.

Chaty a chalupy

Manželé Rollerovi navštívili krásnou chalupu Maškových, která se nachází v Českém Ráji. A ta krásná zahrada kolem!

Zahrada

Jana Špatzová je skutečnou odbornicí nejen na zahradní nábytek: tentokrát Vám poradí, jak vybrat zahradní jídelní sestavu či zcela originální houpačku. V sekci dům a byt se pak věnuje moderním technologiím v domácnosti.

Stavebnicový malotraktor je českou specialitou, často nazývanou ,,skládačka“. Pokud něco takového sháníte, podívejte se na článek Jaromíra Malicha.

Jan Kopřiva zase poradí, pro koho je vhodný skleník a komu přijde vhod folník a pařeniště.

Seriál – stavba

Vše o materiálech pro hrubou stavbu pro Vás vytvořil Radek Sýkora. Dozvíte se, co dnešní trh nabízí a které řešení je pro Vaši potřebu to nejvhodnější.