Zahrada

Aktuální vydání magazínu RPN: vybíráme z obsahu

Letní dvojčíslo Recepytů Prima Nápadů je právě k dispozici nejen na novinových stáncích. Co v něm najdete zajímavého?

Rozhovor: Agáta Prachařová – šéfredaktorka Ivana Hudcová vyrazila za známou modelkou a podnikatelkou. Jednotlivé řádky především dokazují to, že Agáta je především velmi šikovná a ambiciozní mladá žena, kterou jen tak něco nepřekvapí.  Prozradila nám něco ze svého soukromého i profesního života.

Chaty a chalupy: Na starém mlýně – autorská dvojice manželů Rollerových vyrazila omrknout přestavěný mlýn na pomezí Posázaví a Vysočiny. Manželům Hovorkovým se jako majitelům přestavba opravdu zdařila, mlýn sice nemele, ale to útulno!

Stavba: Stropní konstrukce – Radek Sýkora se podíval ,,na zoubek“ nejrůznějším stropním konstrukcím a jejich typům. Každý si tak přijde na své a vybere dle potřeby.

Zahrada: Odbornice Jana Špatzová poradí s výběrem venkovní kuchyně, která má být určena pro letní vaření. Na dalších stránkách pro Vás společně s Ivanou Hudcovou připravila stránky, které se věnují grilování.

Ludmila Dušková se zmiňuje o problematice zalévání – ne každá voda je vhodná pro Vaší zahradu.

Chcete pořídit křovinořez? Pak se začtěte do článku o čtyřtaktních křovinořezech, které představují každým rokem čím dál tím žádanější zboží.