Interiér

Změňte atmosféru svého domova a získejte zdravé ovzduší

Domov nám připomínají známe vůně, cítíme se v něm bezpečně a obklopují nás věci, které máme rádi a ke kterým máme vytvořený osobní vztah. Svůj domov si musíme chránit a udržovat. Je proto velmi důležité, aby se atmosféra v něm nezměnila vlivem nežádoucích hostů v podobě plísní a roztočů.

pohlcovač vlhkosti

Každý z nás se rád obklopuje předměty, které z obyčejného prostoru vytvářejí náš domov. Patří mezi ně různé kusy nábytku, pohodlná křesla, měkké a hřejivé deky, voňavé svíčky nebo květinová výzdoba. Domov nám připomínají známe vůně, cítíme se v něm bezpečně a obklopují nás věci, které máme rádi a ke kterým máme vytvořený osobní vztah. Svůj domov si musíme chránit a udržovat.

Je proto velmi důležité, aby se atmosféra vašeho domova nezměnila vlivem nežádoucích hostů v podobě plísní a roztočů. V domácnosti se vlivem množství běžných aktivit v průběhu dne a také noci vytváří vzdušná vlhkost. Například v obývacím pokoji vzniká nadměrná vlhkost dýcháním, rostlinami přirozeně produkujícími vlhkost anebo méně častým větráním. V koupelnách je způsobena praním, sušením prádla a ručníků na šňůrách nad vanou nebo v sušičkách, které produkují velké množství tepla a vlhka.

pohlcovač vlhkosti Ceresit AERO Gold
Ceresit AERO Gold

Skvělým bojovníkem proti nadměrné vlhkosti jsou právě pohlcovače vlhkosti Ceresit. Umístěte je kdekoli v místnosti, například na pračku, parapet nebo jen tak na poličku v ložnici a nechte je účinně bojovat proti vzniku nežádoucích vlhkých map na stěnách nebo plísní ve spárách v koupelně. Ceresit stop vlhkosti AERO 360 ° funguje čistě na fyzikálním principu a náhradní náplně Ceresit absorbují vlhkost ze vzduchu, který cirkuluje skrz tabletu. Ta se promění v kapalinu a hromadí se v nádobě, kterou pouze vylijete a náplň vyměníte za novou. Pohlcovač Ceresit nepotřebuje zdroj elektrické energie, takže jej můžete nechat působit opravdu kdekoliv.

Náhradní náplně mají kromě pohlcování vlhkosti i další funkci, kterou je absorbování zápachu z ovzduší a navíc prostřednictvím aromaterapie působí pozitivně na lidský organismus. Můžete si zvolit ze 3 příjemných vůní, kterými jsou relaxační levandule, příjemná vanilka nebo energické ovoce. Obsah esenciálních olejů pozitivně ovlivňuje imunitu, což je cennou výhodou hlavně v období chřipek a jiných onemocnění, které nám ji oslabují.

pohlcovač vlhkosti do koupelny Ceresit AERO 360°
Ceresit AERO 360° do koupelny

Do koupelny doporučujeme použít úplnou novinku, kterou je pohlcovač vlhkosti Ceresit AERO 360° KOUPELNA. Je výjimečný svou efektivitou a designem navrženým přímo do menších koupelnových prostor. Pokud již vlhkost napáchala své škody a máte v koupelně plesnivé spáry, vyzkoušejte obnovovač silikonu Ceresit ReNew. Ten dokonale překryje původní silikon pomocí jednoho tahu a vy se tak budete moc ve své koupelně cítit opět jako v nové.

Bojujte proti nadměrné vlhkosti pro váš zdravý domov s pohlcovači Ceresit Stop Vlhkosti!

Více informací naleznete na www.stop-vlhkosti.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Henkel