Interiér

Tip na vánoční dárek: meteostanice Sencor

Zvláště v zimním období chceme mít přehled o teplotách, a to jak uvnitř bytu, tak venku. Nová meteorologická stanice SWS 270 je nejen fukčním, ale také designovým doplnkěm, se kterým budete mít přehled o vývoji počasí včetně teplot, vlhkosti vzduchu i trendu tlaku.

Na barevném displeji meteostanice najdete nejen hodiny řízené radiovým DFC signálem, ale i dvanáctihodinovou předpověď počasí zobrazenou pomocí pěti barevných ikon. Bezdrátový senzor s dosahem až 60 m zobrazuje jak vnitřní, tak vnější teplotu. Ukazatel měří v rozsahu od 0o do 50o, venkovní teplotu od -50o do 70o. Kromě toho zaznamenává také minimální a maximální hodnoty vlhkosti vzduchu a zobrazuje trend tlaku. Na základě jeho změn poté tvoří předpověď na následujících dvanáct hodin.

Na barevném displeji je možné podle denní doby nastavit i požadovanou míru jasu. Kromě data a hodin disponuje meteostanice i funkcí dvou budíků s opakovaným buzením. Díky kompaktnosti a napájení na baterie je možné přístroj umístit jak na stůl, tak ho zavěsit na zeď. Doporučená akční cena meteostanice je 999 Kč s DPH.

Další technické údaje:

Výška: 13,8 cm
Šířka: 14,8 cm
Hloubka: 1,8 cm
Barva: černá
Hmotnost: 215 g
Frekvence vysílání: 433 MHz