Interiér

Stelton převléká své oblíbené produkty do trendy měděné

Měď používá lidstvo už od starověku, posledních pár let je ale žhavým trendem a zdá se, že nebude jen tak na ústupu. Značka Stelton této popularity využila a „převlékla“ pár svých oblíbených modelů do tohoto jedinečného materiálu.

Firma je známá především pro svou výrobu špičkových termosek. Ty jsou standardně k dostání ve více než patnácti barevných provedeních, chcete-li ale zaujmout na první pohled, měděná varianta je jasná volba.

Dalším produktem, kterému značka propůjčila vysoce lesklý měděný povrch, jsou svícny a olejové lampy. Olejové lampy Stelton patří podle Phaidon’s Design Classics mezi vůbec nejlepší designy na světě. A ačkoliv se jedná o kov, což je materiál, který tradičně působí spíše chladným až sterilním dojmem, měď je výjimkou potvrzující pravidlo. Zejména v kombinaci se dřevem dokáže vytvořit velice útulnou atmosféru. Kombinace těchto dvou materiálů je typická pro severský styl, který je u nás stále více populární.

Pokud vás měděná barva zaujala a rádi byste jí ve svém interiéru věnovali prostor, nemusíte dělat složité přestavby a úpravy. Měď je totiž natolik výrazná, že postačí pár drobných doplňků, které váš domov doslova rozsvítí. Příkladem budiž váza Tangle – designový kousek, který na sebe strhne pozornost i bez květin.

Všechny produkty značky Stelton jsou k dostání na stránkách LUXURYTABLE a v kamenné prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze. Najdete zde ale i porcelán, sklo, příbory a vše, co patří ke krásnému stolování. V případě, že kupujete pro někoho dárek, neváhejte a využijte dárkového balení zdarma, které se týká i online objednávek.