Interiér

Mimořádná akce Geberit AquaClean – Druhé do rodiny zdarma

Užijte si příjemnou očistu vodou hned dvakrát. Nyní k zakoupené a zaregistrované kompletní toaletě Geberit AquaClean získáte sprchovací WC sedátko zcela zdarma. Vyberte si model, který vám vyhovuje nejvíc, ať už z designové anebo funkční stránky.

akce Geberit AquaClean

Komfortní funkce přesně podle vašich přání

Pořiďte si výjimečně dokonalou Meru, půvabně inteligentní Selu anebo překvapivě všestranní Tumu Comfort a vytvořte si na toaletě vlastní wellness zónu. Kromě sprchovací funkce s patentovanou technologií WhirlSpray si můžete dotvořit komfort přesně podle vašich přání například osoušením, odsáváním zápachu, dámskou sprchou, orientačním světlem anebo vyhříváním sedátka v závislosti na vybraném modelu Geberit AquaClean. Pohodlnou a rychlou obsluhu a nastavení funkcí zajišťuje intuitivní dálkové ovládání.

Akce platí při nákupu vybraných modelů Geberit AquaClean a je časově omezená do 21. 12. 2020. Kompletní informace, seznam prodejců Geberit AquaClean, registrační formulář k akci a úplné znění pravidel veřejné spotřebitelské akce na www.geberit-aquaclean.cz/mimoradna-akce.

ZDROJ: článek společnosti Geberit