Dům a stavba

Tepelná čerpadla země-voda HPG-I 08 DS/C Premium

Nová invertorová tepelná čerpadla systému země-voda k vnitřní instalaci s integrovaným zásobníkem teplé vody v sobě spojují komfort a funkčnost.

tepelné čerpadlo země-voda v technické místnosti
Zdroj: Stiebel

Nová invertorová tepelná čerpadla systému země-voda k vnitřní instalaci s integrovaným zásobníkem teplé vody v sobě spojují komfort a funkčnost. Díky velmi vysokým teplotám výstupní vody 75 °C jsou vhodná pro instalaci v novostavbách i při rekonstrukcích. K dispozici  jsou v pěti výkonových velikostech 4,5 kW, 6,5 kW, 8 kW, 12 kW nebo 15 kW a dodávají se i ve variantě HPG-I DSC Premium s funkcí pasivního chlazení.

tepelné čerpadlo HPG-I DSC Premium
tepelné čerpadlo HPG-I DSC Premium | Zdroj: Stiebel

K dobré energetické bilanci přispívá i ekologicky šetrné a bezpečné chladivoR454 C. Invertorová technologie vám zaručí přesně takový topný výkon, jaký je právě potřebný. To snižuje spotřebu energie na minimum, šetří peníze a zároveň optimalizuje teplotu v místnostech. Kromě toho vás toto zařízení nechá v noci klidně spát díky své mimořádně nízké hlučnosti. Tepelné čerpadlo lze volitelně integrovat do domácí sítě a ovládat prostřednictvím chytrého telefonu.

ZDROJ: článek společnosti Stiebel