Zdraví

Toužíte po dokonalé pleti? Osvojte si každodenní rituál

Pokud žijete ve městě

Jak na to?

RÁNO

1. Očistěte pleť. Nejprve použijte čistící péči v podobě odličovače, kterým se zbavíte odumřelých buněk, následně použijte pleťovou vodu. Pokožka bude hladší a zároveň lépe vstřebá další kosmetické produkty.

2. Protože oblast kolem očí bývá mnohem křehčí a jemnější, než ostatní části obličeje, vyžaduje zvláštní pozornost. Projasňující oční krém True Perfection představuje efektivní péči, která hydratuje okolí očí, zaměřuje se na tmavé kruhy, otoky a první výrazové linky. Kuličkový aplikátor navíc příjemně chladí a osvěžuje. Ráno jemně vmasírujte.

3. Po vyčištění a nanesení očního krému do obličeje jemně vmasírujte magické zdokonalující sérum True Perfection s komplexem InstantGlow. Sérum okamžitě zlepší projasnění pleti. 95% žen v klinické studii uvedlo, že pleť je okamžitě prozářená a po dvou týdnech má viditelně hladší texturu a vyrovnanější tón.

4. Na magické sérum aplikujte krouživými pohyby zdokonalující denní krém True Perfection, který hloubkově hydratuje pokožku, zabraňuje jejímu stárnutí a během dne vytváří ochranný štít proti nepříznivým vnějším vlivům. Chvíli počkejte, až se krém vstřebá a poté naneste běžný make-up.

VEČER

5. Ve večerních hodinách postupujte obdobně. Na vatové tamponky naneste odličovač a poté očistěte pleť stejným způsobem jako ráno, naneste oční krém. Před spaním aplikujte obnovující noční krém True Perfection, rozetřete v dlaních a vmasírujte do celého obličeje a krku. Noční krém True Perfection obsahuje navíc kyselinu glykolovou, která podporuje buněčnou obnovu, zároveň vyhlazuje texturu pleti a také první výrazové linky.