Zdraví

Nový IPL epilátor BaByliss G960E: zkraťte si cestu k navždy hladké pokožce

Domácí epilace pomocí pulzního světla patří mezi nejpohodlnější a cenově nejefektivnější způsoby, jak se zbavit nežádoucího ochlupení navždy. Nejnovější IPL epilátor značky BaByliss model G960E, posouvá její benefity ještě dál.

Nový epilátor se postará o rychlou a bezbolestnou epilaci celého těla, přičemž disponuje hned dvěma výměnnými aplikačními okénky. Jedno s plochou 2 cm2 je vhodné pro epilaci citlivých zón, jako je oblast obličeje, brady či horního rtu. Druhé okénko má plochu až 4 cm2, díky čemuž je čas potřebný na jednu aplikaci při epilaci celého těla až o 25 % kratší. Na holeně tak potřebujete 8 minut, epilace třísel trvá dvě minuty a na podpaží vám postačí pouhá minuta.

BaByliss vybavil svůj nový přístroj G960E také speciálním senzorem, který automaticky určí váš fototyp a přizpůsobí mu intenzitu pulzního světla. V případě, že vaše pokožka je příliš tmavá, epilátor se sám bezpečně zablokuje.

Přístroj je lehký a díky kompaktním rozměrům a ergonomickému tvaru skvěle padne do ruky. Výrobce něj vytvořil i speciální aplikaci, která vám poskytne přesný přehled o počtu světelných impulzů a zároveň vám připomene termín další aplikace. Životnost lampy dosahuje až 300 000 záblesků.

ZDROJ: PR článek značky BaByliss