Zahrada

Soutěž: Kdo z vás to má?!

Takto nazval Receptář prima nápadů svoji novou soutěž pro svoje tvůrčí diváky. Začne v září a kdy skončí, to zatím ještě nikdo netuší. Ovšem každý měsíc se budou výsledky vyhodnocovat a také patřičně oceňovat.

Rozhodně nepočítejte s tím, že bychom vám za vítězství v uplynulém měsíci poslali tričko, propisku nebo hrnek. Ceny budou pěkné, asi to nebude auto, ale co můžete vyhrát se dozvíte až z obrazovky o nedělním poledni.

A za co můžete vyhrát? Pošlete nám fotografii svého mimořádného výpěstku nebo zajímavého nálezu v přírodě, ale může to být také obdivuhodný chovatelský úspěch – pokud ho lze vyfotografovat. Čekáme i na pozoruhodné nápady, které se vám podařilo realizovat v dílně, na zahradě, na chatě nebo na chalupě. Před měsícem bychom možná ocenili nápad paní Dostálové, která objevila, jak žvýkačkou likvidovat puklice. Počítáme s tím, že s blížící se zimou budou přibývat v naší soutěži snímky krásných pokojových rostlin, které v té době nahradí chybějící zelenou přírodu. A také pozoruhodné plody z podzimní sklizně. Nápadům, kterými byste se chtěli pochlubit, neklademe žádné překážky a víme, že mnohé asi schováme až na silvestrovské nebo aprílové vysílání. Mezi našimi diváky jsou totiž i vtipálkové, kteří dovedou okrasné květině přikouzlit okurku nebo jiný plod. Inu, počítače dnes umějí překonat i schopnosti přírody.

Pokud máte možnost poslat svůj soutěžní snímek elektronickou poštou, pak jej adresujte agentuře, která Receptář prima nápadů pro televizi Prima vyrábí –

Ale naše agentura má i poštovní adresu: Friendly-production s.r.o., Na Stráži 1410/11, 180 00 Praha 8. Přijmeme totiž do soutěže i snímky, pořízené klasickým fotoaparátem jakékoliv značky. Důležitý je obsah, ale také kvalita snímku. Nechceme od vás žádné mimořádné fotografické výkony, jen ten obrázek nesmí být rozmazaný, a nejlépe, když bude „na šířku“. Televizní obrazovku pro obraz „na výšku“ ještě nikdo nevymyslel. Ale nakonec si poradíme i s formátem, důležitý je především obsah.  

Článek z aktuálního čísla časopisu Recepty prima nápadů č. 9/2012