Zahrada

Recepty Prima Nápadů 10/2014: vybíráme z obsahu

Jako vždy najdete v našem tištěném magazínu mnoho užitečných informací

Na návštěvě: Petr a Anička Vondráčkovi – šéfredaktorka Ivana Hudcová tentokrát vyrazila za známým hudebníkem, kterého určitě znáte jako frontmana kapely Lokomotiva. Setkání to bylo prý věru příjemné. Petr nechá čtenáře nahlédnout i do svého soukromí, kde se rozpovídá o své dceři Aničce.

Chaty a chalupy: Na klánovické chatě – manželé Rollerovi se zmiňují o Dufkových, kteří od jara do podzimu pečují a krásnou chalupu s ještě hezčí zahradou. Majitelé jsou klasickým představitelem dvojdomosti čechů, přes zimu totiž bydlí v činžáku.

Stavba: Do garáže s komfortem – Jana Špatzová píše o různých možnostech pohonů pro vjezdové brány a garážová vrata.

Dům a byt: Aby vlhkost neškodila – jak zatočit s vysokou vzdušnou vlhkostí? Máme pro Vás praktické tipy, jak se tohoto účinně zbavit.

Seriál Stavba domu: Vše o vnitřních schodištích, jejich funkčnosti a estetice.

Chaty a chalupy: Příprava palivového dřeva – štípačka a řetězová pila? Dnes běžně prodávaný sortiment. Avšak v záplavě modelů není úplně jednoduché se vyznat. Poradíme, jak postupovat v otázce pořízení.

Zahrada: v této rubrice naleznete články o zelených fasádách, jiřinách, podzimních dekorací nebo bylinkách.

Soutěž firem: právě jsme odstartovali 2.ročník projektu ,,Ocenění Kozlíka Šikuly“. V aktuálním provedení bude vítězné produkty vybírat rovnou pětičlenná odborná porota!