Zahrada

Letní pomocníci pro zahradu

Pokud právě sháníte šikovné pomocníky pro zahradu, máme pro Vás dva zajímavé tipy. Jedním je elektrická rotační sekačka, zabalená do velmi moderního designu, druhým pak lehké aku nůžky.

Elektrická sekačka BOSCH ARM 37 je spolehlivý zahradní pomocník při péči o vaši zahradu. Na rozlehlých travnatých plochách oceníte její průhledný sběrný box na trávu s objemem 40 litrů, díky kterému budete vždy informováni o jeho naplnění. Systém motoru Powerdrive poskytuje vysoký krouticí moment a zaručuje spolehlivý střih i v těch nejnáročnějších podmínkách. Ostré nože z kalené oceli zastanou šířku sečení 37 cm, přičemž máte možnost 5stupňového nastavení žací výšky.

Sekačka Bosch disponuje moderní technologií držadel Ergo-Flex. Výhodou sekačky je nízká hmotnost a inovativní ergonomický tvar s možností nastavitelné rukojeti. Manipulace nevyžaduje tolik námahy a zátěže pro svalstvo. Navíc se přístroj snadno vede, aniž by utrpěla vaše záda. Pro posekání těžce dostupných míst je sekačka vybavena speciálním bočním hřebenem, kterým se neomezeně dostanete až k okraji trávníku u plotů a zdí. Rotační elektrická sekačka díky unikátní technologii nevylučuje nezdravé zplodiny a nepříjemný zápach z benzínového motoru do ovzduší.

Kompaktní nůžky bez omezujících kabelů

Souprava Isio je sada značkových akumulátorových nůžek na keře a trávu. Jsou lehké, kompaktní a umožní snadné stříhání keřů, drobnolistých živých plotů a okrajů trávníků. Výkonné nůžky jsou opatřeny elektronickým antiblokovacím systémem, jenž zajistí plynulé stříhání tvrdých větví a kvalitní čepele s precizním broušením dokonalý střih.

Nůžky fungují na principu lithium-iontové akumulátorové technologie. Doba jejich nabíjení je krátká a navíc netrpí samovolným vybíjením a paměťovým efektem, takže jsou vždy připraveny k použití. Vyznačují se mimo jiné dlouhou dobou chodu, který dosahuje 50 min. V konstrukci nůžek je zabudován indikátor stavu nabití a antiblokovací systém. Uživatelé ocení nízkou hmotnost pouhých 550 g a pogumovanou rukojeť Softgrip.