Interiér

Rekonstruujete a chcete vyměnit svůj starý radiátor za nový?

Otopné těleso RADIK KLASIK – R bylo vyrobeno speciálně pro ty, kteří chtějí rekonstruovat či modernizovat rodinný dům či byt. Tento radiátor splňuje veškeré požadavky zákazníků, pokud hledají ideální typ moderního deskového radiátoru s roztečí 500 mm, který mohou pořídit v rámci kotlíkové dotace a nahradit jím svůj starý žebrový radiátor. Dokáže poskytnout vysoký výkon, na rozdíl od svého předchůdce však zabere méně místa, dotváří styl bydlení a také se snáze udržuje.

Deskový radiátor vnese do Vašeho domova příjemné sálavé teplo a to doslova během pár minut, protože výměna je až neskutečně rychlá, čistá – bez řezání či svařování trubek.

RADIK KLASIK – R

Nové moderní radiátory lze bez problému kombinovat se všemi zdroji tepla, včetně tepelných čerpadel a plynových kondenzačních kotlů.

Otopná tělesa RADIK KLASIK – R lze pořídit ve třinácti délkách od 40 do 200 cm a hloubkách od 7 do 15 cm. Tělesa lze využít pro levé i pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy.

RADIK KLASIK – R

Ačkoli základní rolí topení stále zůstává funkce vyhřát interiér, čím dál více se na něj pohlíží i jako na prvek, který významně ovlivní celkový design bytu. Pokud byste rádi uvítali změnu ve vzhledu vašeho topení, stačí si zvolit variantu dodatečně připojitelné čelní desky pro otopná tělesa RADIK. Na výběr máte hned z několika možností. Buď si zvolíte úplně hladkou čelní desku označenou PLAN, nebo naopak desku s jemnými prolisy (ozn. LINE ).

PLAN

Zvolit si můžete desku v základní bílé barvě nebo dle vzorníku odstínů RAL. Vaší fantazii se meze nekladou!  Navíc možností vlastního potisku přední desky získáte jedinečné a originální otopné těleso. V programu DESIGNER na stránkách společnosti KORADO si vyberte z motivů nebo si zvolte variantu obrázku vlastního. Upevnění desky na těleso je také velice jednoduché, pomocí háčků a magnetů a zvládne to prakticky každý.

Více informací na www.korado.cz

Zdroj: PR článek společnosti KORADO a.s.