Interiér

Novinky Philips – svítidla do každé místnosti

Co nového v pololetí letošního roku uvedla na trh svítidel značka Philips? Novinek mezi svítidly je celá řada, takže je rozhodně z čeho vybírat. V následujícím článku vám představíme vybrané jednotlivé produktové řady se všemi jejich přednostmi.

Philips svítidla
Zdroj: FEIM-CZ s.r.o.

Produktová řada TOBA – do obýváku i do ložnice

LED svítidla z rodinky TOBA nabízejí jednoduchý design a příjemný poměr kvality a ceny. Interiérová světla jsou vhodná jako centrální svítidla do obytných místností. Díky tomu, že je lze ovládat pomocí dálkového ovládání, představují opravdu pohodlné řešení pro domácnost.

Svítidla mají přednastavené 4 světelné režimy podle teploty světla – nejchladnější je energizující a oceníte ho zejména při soustředěné práci, nejvíce teplé světlo je pak výborné pro večerní pohodu. Pro děti i dospělé, kteří neradi usínají ve tmě, je k dispozici funkce režim spánku. Po aktivaci se světlo do 60 minut samo vypne.

V nabídce Feim.cz najdete svítidla TOBA ve 3 provedeních:

  1. Stropní svítidlo TOBA se zajímavě prolamovaným krytem 
  2. Stropní svítidlo TOBA s rovným difuzorem a decentní stříbrnou obrubou
  3. Stropní svítidlo TOBA ve tvaru čočky.
LED svítidla TOBA
LED svítidla TOBA | Zdroj: FEIM-CZ s.r.o.

Produktové řady DIAMOND CUT & SLIM – na chodbu i do kuchyně

Praktické zápustné bodovky DIAMOND CUT nebo SLIM v několika provedeních se neztratí v žádné místnosti, ale nejčastěji se s nimi setkáte na chodbě, nad schodiště či v kuchyni. Díky zápustné konstrukci nepřekáží tato světla v prostoru a šetří místem. Oblíbená jsou zejména pro kvalitní a stále světlo a také díky dlouhé životnosti.

Minimalistický design zapuštěných bodových svítidel Philips lze velmi dobře zakomponovat i do obytných místností bytu.

Praktické zápustné bodovky DIAMOND CUT nebo SLIM
Bodovky DIAMOND CUT nebo SLIM | Zdroj: FEIM-CZ s.r.o.

LED svítidla? Skvělá volba!

Všeobecně je výhodou svítidel s LED zdrojem dlouhá životnost a to, že LED technologie představují významnou úsporu elektrické energie.

LED svítidla značky Philips mají společné navíc i to, že jsou velmi komfortní a neškodí očím. Důkazem toho je certifikát EyeComfort, který je zárukou toho, že u svítidla nebude jako u jiných levnějších a nekvalitních produktů nedocházet k nepříjemnému stroboskopickému efektu nebo k problikávání.

Zároveň jsou svítidla s integrovaným LED zdrojem nenáročná na údržbu. Rovný a hladký povrch se snadno čistí a jednoduchá je i instalace svítidla.

Produktová řada TITAN – pracovna či obývák

Oproti LED svítidlům ve výčtu superlativ nezaostávají ani ostatní produkty Philips. Důkazem jsou například stylová bodová svítidla TITAN z odolného hliníku. Díky lesklému rámu budou bodová svítidla ve vašem bytě působit velmi elegantně a moderně. Stejně jako u starších modelů interiérových bodových svítidel, i zde je možné nastavit směr světelného proudu pomocí otočného kloubu a zajistit si tak rovnoměrné rozptýlení světla po celé místnosti.

bodová svítidla TITAN z odolného hliníku
Bodová svítidla TITAN z odolného hliníku | Zdroj: FEIM-CZ s.r.o.

Produktová řada Raindrop – styl pro vaší zahradu

Značka Philips vyrábí nejen interiérová svítidla, ale také nabízí široký sortiment svítidel pro venkovní prostory. Rodinka svítidel Raindrop patří dlouhodobě k nejoblíbenějším venkovním světlům.

Stylový design a kvalitní provedení nástěnné lampy Raindrop jsou hlavními důvody, proč si tuto lampu pořídit domů. Nejde o klasickou lucernu, ale ani o extravagantní výstřelek poslední módy. Lampa Raindrop je zkrátka nadčasovým kouskem, který bude slušet jak modernímu domu, tak i starší zástavbě. Nově najdete v nabídce nástěnné venkovní svítidlo Raindrop v bronzovém, černém a nerezovém provedení.

nástěnné lampy Raindrop
Nástěnné lampy Raindrop | Zdroj: FEIM-CZ s.r.o.

Tyto a mnoho dalších praktických novinek ze světa osvětlení naleznete na www.feim.cz

ZDROJ: PR článek společnosti FEIM-CZ s.r.o.