Interiér

Nové sušičky Gorenje: špičkové technologie

Inovativní SensoCare sušičky Gorenje boří mýtus o tom, že sušičky patří k největším „žroutům“ energie v domácnosti. Kondenzátor s tepelným čerpadlem přináší revoluční energetickou účinnost, takže tato generace sušiček je zařazena do energetické třídy A + + +! Tepelné čerpadlo nasaje vzduch z místnosti pouze jednou a velmi rychle jej ohřeje, což přináší úsporu až 63 % energie ve srovnání s běžnou sušičkou. Teplota vzduchu okolo 50° C, tedy o 25 % nižší než v běžných sušičkách, navíc přispívá k mimořádně šetrnému ošetření prádla.

SensoCare sušičky mají řadu dalších pozoruhodných benefitů. Odborníci z Gorenje se inspirovali přírodou a nové sušičky vybavili ionizátory.  Anionty vyhladí vlákna, odstraní záhyby a statický náboj nahromaděný během procesu sušení, prádlo bude příjemně hebké a měkké. A tím výčet výhod nekončí! Ionizátor se postará o efektivní odstranění bakterií, roztočů, prachu a nepříjemných pachů z prádla, včetně intenzivního odéru tabákového kouře.

Kondenzátorové sušičky s tepelným čerpadlem se mohou pochlubit jedinečným systémem TwinAir. Během obousměrného otáčení přichází do bubnu dvěma vzduchovými kanály teplý a studený vzduch. Kromě toho, že se prádlo dokonale usuší, bude také skvěle vyrovnané, a to díky parní technologii. Skutečná radost pro ty, kteří jsou unaveni žehlením!  Pára je ideální nejen na žehlení, ale i na „osvěžení“ prádla, které není špinavé – třeba deky nebo zimní bundy.

Vzhledem k tomu, že prádlo je ušito z nejrůznějších materiálů, Gorenje vytvořilo některé další funkce, například speciální GentleCare režim sušení, který používá nižší teplotu na ochranu nejjemnějších tkanin.  Zárukou nejlepších výsledků sušení je šest inteligentních senzorů – „mozek“, který automaticky upravuje proces sušení v závislosti na zvoleném programu a druhu prádla. Perfektní komunikace čidel zabraňuje jakékoli chybě v procesu sušení.

Více naleznete na stránkách Gorenje.