Interiér

Nikon uvádí nové fotoaparáty řady COOLPIX

Společnost Nikon Europe uvedla několik nových kompaktních fotoaparátů řady COOLPIX. Jsou určeny nejen pro začátečníky. Vrcholné modifikace S9600/S9700 totiž nadchnou i podstatně náročnější osoby.

Nikon COOLPIX S3600 – stylový fotoaparát pro ostré snímky

COOLPIX S3600 je stylový kompaktní fotoaparát s 20 miliony pixelů, který je určen pro uživatele hledající diskrétní fotoaparát vhodně doplňující jejich životní styl. Objektiv s 8násobným optickým zoomem (25–200 mm) a až 16násobným zoomem s využitím funkce Dynamic Fine Zoom umožňuje přiblížit se každé akci a rozsáhlé menu retušování dovoluje vylepšovat snímky pomocí zábavných efektů nebo dosahovat vynikajícího vzhledu fotografovaných osob za pomoci funkcí vylepšení vzhledu. Optická redukce vibrací (VR) potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro získání ostřejších snímků. Zaoblený design zaručuje komfortní držení fotoaparátu.

NIKON S3600 Blue

Obrazový snímač CCD s vysokým počtem 20 milionů pixelů poskytuje ostré snímky s brilantními detaily – perfektní pro tvorbu výřezů i zvětšování snímků – a kompletní menu retušování umožňuje vyzkoušet ihned po pořízení snímků v jediném kroku zahrnujícím tři operace až 32 různých typů rychlých efektů. Styl fotoaparátu vhodně doplňuje jeho charakter – přístroj je vybaven rovněž samostatným tlačítkem záznamu videosekvence, které umožní zaznamenat jedním stisknutím rodinu a přátele v pohybu.

COOLPIX S3600 je k dispozici v šesti stylových barevných provedeních: blue, red, black, silver, pink a pink with line art za doporučenou prodejní cenu 3 490 Kč.

Nikon COOLPIX S6700 – větší přiblížení k okouzlujícím objektům

Fotoaparát COOLPIX S6700 je konstruován pro nadšené fotografy hledající přístroj s velkým rozsahem zoomu a štíhlým a lehkým tělem. Optický zoom s 10násobným rozsahem je rozšiřitelný až na 20násobný rozsah za pomoci funkce Dynamic Fine Zoom.

NIKON S6700 Red

Optická redukce vibrací (VR) zaručuje stabilní obraz ve fotoaparátu, proto budou vaše snímky vždy ostré a brilantní i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti zoomu, zatímco obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů poskytne snímky s vysokou úrovní detailů za libovolného osvětlení. Přibližte se k akci při pořizování brilantních HD videosekvencí a nastavte snadno optimální kompozici záběrů prostřednictvím velkého 7,5cm/3“ monitoru LCD. K dispozici je celkem 32 rychlých efektů od sytosti barev Velmi živé až po zjasňující efekt High-key a efekt Malba, které učiní ze všech vašich snímků umělecká díla.

COOLPIX S6700 je dostupný v barevných provedeních black a red za cenu 3 990 Kč.

Nikon COOLPIX S2800 – pro fotografování všech životních událostí

Fotoaparát COOLPIX S2800 s 20 miliony pixelů spojuje jednoduchost a styl a umožňuje bez námahy pořizovat perfektní snímky. COOLPIX S2800 je plochý, snadno přenosný fotoaparát s širokoúhlým objektivem vybaveným 5násobným optickým zoomem. Působivý obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů poskytuje snímky s vynikající úrovní detailů, které jsou ideální pro tvorbu výřezů nebo zvětšování, zatímco množství vestavěných filtrových efektů dostupných při přehrávání umožňuje vylepšovat pořízené snímky a zahrnuje 32 rychlých efektů, jako je například Selektivní barva.

NIKON S2800 Purple

Automatická volba motivových programů optimalizuje veškerá potřebná nastavení, takže stačí jen zaměřit a stisknout. Můžete tvořit videa pomocí záznamu HD sekvencí (720p), které lze snadno pořizovat a přehrávat s využitím velkého 6,7cm/2,7“ monitoru LCD fotoaparátu.

COOLPIX S2800 je k dispozici v odstínech silver, black, red, pink, purple a purple with line art za cenu 2 690 Kč.

Nikon COOLPIX S9700 – štíhlý, avšak funkcemi nabitý fotoaparát

Štíhlý fotoaparát COOLPIX S9700 se vyznačuje kombinací výkonu a snadno použitelných funkcí a je určen pro všechny, kdo se chtějí bavit fotografováním. Jeho objektiv s 30× optickým zoomem a rozsahem 25–750 mm umožňuje získat s využitím funkce Dynamic Fine Zoom až 60× zoom. Systém Inteligentní portrét od společnosti Nikon (s funkcemi jako je Samospoušť detekující úsměv, Kontrola mrknutí a Korekce efektu červených očí) pomáhá vytvářet dokonalé potréty osob. Pořiďte požadovaný snímek a přímo ve fotoaparátu jej upravte na 7,5cm (3”) displeji OLED s 921 000 pixely. Fotoaparát k tomu nabízí mnoho funkcí určených k retušování, možnost přidávat zábavné efekty a funkci Vylepšení vzhledu umožňující upravit vzhled vyfotografovaných lidí a objektů. Velmi rychlá detekce objektu zajišťuje ostrost každého snímku. Ihned se aktivuje funkce předostření, která zkracuje dobu automatického zaostřování, což vede k získání ostrých snímků i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti zoomu nebo za nízké hladiny osvětlení.

NIKON S9700 Black

Díky integraci Wi-Fi se můžete například připojit k chytrému zařízení a používat je k dálkovému ovládání. Můžete tak pořídit perfektní autoportréty, aniž by v záběru překážela vaše ruka. Prostřednictvím připojení k chytrému zařízení můžete také odesílat fotografie a ihned je sdílet s rodinou a přáteli pomocí e-mailu a sociálních sítí. Přístroj má vestavěnou funkci GPS, přičemž lze vyznačovat trasy vašich cest na mapě světa. Automatická volba motivových programů optimalizuje nastavení fotoaparátu, takže se při fotografování můžete soustředit na optimální kompozici snímků, zatímco optická redukce vibrací (VR) potlačuje účinky chvění fotoaparátu, a snímky jsou tak ostřejší.

Jeho podsvícený snímač CMOS s 16 miliony pixely vytváří špičkově ostré fotografie a na displeji s vysokým rozlišením perfektně uvidíte možnosti menu i snímky při fotografování a přehrávání. Nastavujte manuální expoziční režim (P/S/A/M) a motivové programy pouhým otočením voliče a nahrávejte videosekvence v rozlišení Full HD a se stereofonním zvukem pouhým stisknutím tlačítka.

Fotoaparát COOLPIX S9700 je v prodeji v červeném, černém a bílém provedení za cenu 8 990 Kč.

 

Nikon COOLPIX S9600 – pro dokonalé snímky

Fotoaparát COOLPIX S9600 vám umožní pořídit bezchybné snímky. Má velký rozsah zoomu a štíhlé, lehké tělo. Tento fotoaparát s rozhraním Wi-Fi, širokoúhlým objektivem a 22× optickým zoomem, který je dále rozšiřitelný na 44× zoom s využitím funkce Dynamic Fine Zoom, zajistí, že vaše fotografie a videosekvence budou ostré, čisté a dostatečně kvalitní ke sdílení. Citlivý obrazový snímač zajišťuje ostrost snímků a zachycení nejmenších detailů i při fotografování za horšího osvětlení, například při nočních koncertech nebo na sportovních kláních. Díky integrovanému rozhraní Wi-Fi můžete snadno přenášet fotografie do chytrého zařízení a rovnou je sdílet v sociálních sítích nebo e-mailem. Fotoaparát také umožňuje použít vaše chytré zařízení jako dálkové ovládání. Vaši přátelé budou ohromeni skvělými autoportréty.

NIKON S9600 White

Ostrost snímků zajišťuje funkce Hybridní redukce vibrací (VR), která kombinuje optickou a elektronickou redukci vibrací a zajišťuje vysoce efektivní potlačení účinků chvění fotoaparátu. S tímto fotoaparátem se nemusíte bát pořizovat fotografie či natáčet videosekvence za chůze. 7,5cm displej LCD pomáhá najít skvělý záběr. Je dostatečně velký, takže kontrola a přehrávání pořízených snímků jsou velmi jednoduché. Díky antireflexní vrstvě s ním můžete pracovat i na přímém slunečním světle.

Fotoaparát COOLPIX S9600 je dostupný v bílém, červeném a černém provedení a stojí 6 790 Kč.