Interiér

Lámete si hlavu čím zkrášlit interiér? Přece deskovým radiátorem!

Radiátory od společnosti KORADO nyní zapadnou do jakéhokoliv pokoje! Máte zrekonstruovaný dům nebo byt, ale rádi byste jeho interiér ještě něčím nestandardním oživili… Což takhle dát nový design vašemu současnému deskovému radiátoru? Budete se divit, jakou razantní, ale současně cenově dostupnou změnu provedete. Netradiční avšak efektivní řešení tví ve výměně čelní desky v různých barevných provedeních, s obrázkem či nově i vlastním potiskem!

Barvičky všude, kam se podívate!

Co vás napadne při vyslovení „deskový radiátor“? Bílý, tuctový tepelný zdroj, který naleznete v každé domácnosti, který doposud nebylo možné jakkoliv oživit. Nabízíme vám možnost být originální a dát otopným tělesům zcela jiný rozměr! Netradiční kryt v podobě samostatné čelní desky v provedení PLAN (zcela hladká) nebo LINE (s jemnými prolisy) – bez potisku je nyní možné pořídit v různobarevném provedení. Zelený, červený, žlutý… hodící se k nábytku, koberci nebo obrazům na zdi, nic z toho není problém! Na výběr máte barvy dle klasického vzorníku, ale také dle vzorníku RAL, kde si vybere i ten největší detailista.

Dejte život i radiátorům…

Barevné otopné těleso je krásné oživení interiéru, ale designéři pokročili ještě o level výše! Naprostá novinka na trhu v podobě potisku na čelní desku otopného tělesa RADIK vás doslova uchvátí. Jedná se o naprosto skvělý trendy doplněk, který plní více funkcí najednou – doladí charakter dané místnosti a zároveň ji plně vytopí. Zapojte svoji fantazii, která je v tomto případě opravdu neomezená – vyhledejte si ten nejvhodnější obrázek nebo fotku a ozdobte jí čelní desku vašeho deskového radiátoru RADIK. Do obývacího pokoje by se na radiátoru jistě skvěle vyjímala fotografie z poslední rodinné dovolené nebo minimalistické vzory. Děti by byli nadšené, kdyby jejich pokojík zdobil seriálový hrdina či jejich vlastnoruční kresba. A co by se hodilo třeba do kuchyně? To je jednoduché, natiskněte si na čelní desku otopného tělesa zamilovaný recept! A to nejsme zdaleka u konce… Máte ještě tolik možností a nápadů… a když nebude již co potiskovat? Nevadí, přikoupíte další radiátor či čelní desky budete jednoduše střídat!:-)

Krása je v jednoduchosti…

Oživte své místnosti zbrusu novým a trendy kouskem v podobě nové čelní desky radiátoru RADIK. Snadná a rychlá montáž či demontáž čelní desky se provádí za pomocí speciální sady, která obsahuje zajišťovací háčky a magnety. Proto je osazení stávajícího radiátoru nesmírně jednoduché a není potřeba z něj mít obavu, případně vyhledávat odbornou asistenci. V programu na našem webu si zvolte motiv nebo vlastní obrázek či fotku.

Objednávat můžete na https://www.korado.cz/kontakt/prodejni-mista-a-velkoobchodyl

Více informací získáte také na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO, a.s.