Interiér

Krbové nářadí jako stylový bytový doplněk

Mít svůj vlastní krb je snem mnoha lidí – a to především během podzimního sychravého počasí. Ale stejně jako s vlastnictvím čehokoliv jiného, přináší i vlastnictví krbu jistou zodpovědnost a povinnost se o něj starat. Německá značka Blomus ale nabízí širokou škálu krbového náčiní, díky kterému bude péče o krb hračka!

Jednou z otázek je určitě skladování dřeva. To značka Blomus vyřešila opravdu šalamounsky. Díky košům, které vyrábí, se ze dřeva stává unikátní designový kousek. Blomus nabízí koše nerezové a nerezové v kombinaci s textilií. I úklid lze s pomocí designového krbového nářadí vyřešit stylově. To se díky svému jednoduchému, čistému a nadčasovému vzhledu hodí do každé domácnosti. Na webových stránkách www.blomus.cz můžete zakoupit i speciální zapalovač, skleněné krbové zástěny a další potřeby.

Blomus Koš na dřevo, cena 6 325 Kč

Při nákupu nad 1500 Kč získáte dopravu zdarma. Pokud byste si zboží raději prohlédli naživo, neváhejte a navštivte showroom Concept Store Karlín v Praze, kde při návštěvě do 31. 1. 2014 získáte 20% slevu na veškerý skladový sortiment – světla, sedačky, doplňky a další. Více informací najdete na www.cskarlin.cz.

Blomus Sada nářadí, cena 9 995 Kč

Mottem společnosti Blomus je „Design pro život“, což je cítit ze všech jejich výrobků. Ty mají každodenní využití, jsou funkční a zároveň mohou sloužit i jako vkusná dekorace. Všechny výrobky značky Blomus spojuje dlouhá životnost, vysoká kvalita a jednoduchý moderní design, na kterém se podílí mnoho známých designérů a designérských studií. Společnost sídlí v Německu a specializuje se především na produkci nerezových výrobků, které jsou známé pro svou vysokou kvalitu. V současnosti se dokonce jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezu. Velký podíl na úspěchu firmy má odvaha kombinovat nerez s jinými materiály, které pomáhají překonat chlad a sterilitu nerezové oceli.