Dům a stavba

Nový ceník a novinky značky Cemix v roce 2021

Začátkem března vstoupil v platnost nový ceník stavebních hmot značky Cemix. Pro lepší orientaci jsme pro vás na www.cemix.cz připravili jeho interaktivní verzi s aktivními odkazy, které vás jedním klikem přenesou na příslušnou webovou stránku s detailními informacemi o produktu.

novinky Cemix
Zdroj: Cemix

Společnost LB Cemix se věnuje neustálému vývoji a výzkumu v oblasti stavebních hmot a v loňském i letošním roce investuje do vysokého uživatelského komfortu v podobě PE (polyethylenového) balení, které postupně zavádí napříč sortimentem pytlovaného zboží.

Pro stavební sezónu 2021 připravila řadu novinek, které jsou zahrnuty v novém Ceníku 2021.

Cemix 380 Výplňový beton do prefabrikátů

Výplňový beton s výbornou tekutostí pro výplň plotových dílců a prefabrikátů. Je snadno vrstvitelný, omezuje tvorbu výkvětů a snižuje pracnost při hutnění a vyrovnání povrchu. Dokonale přilne k betonovým stěnám i výztuži.

Balení 380 výplňový beton do prefabrikátů
Balení 380 výplňový beton do prefabrikátů | Zdroj: Cemix

Cemix MAGIC DECOR STONE

Trendy designová omítka s efektem přírodního kamene NATUR EFFECT. Své využití najde jak při aplikaci v soklové části budov, tak jako dekorační prvek v interiérech. Poskytuje vysokou ochranu pro namáhané plochy a její výhodou je možnost ručního i strojního nanášení. Čtyři originální odstíny lze doplnit o třpytivý vzhled pomocí příměsi Decor Slídy.

Balení Cemix Magic Decor a odstíny Granit White, Granit Grey, Sand Sahara a Sand Stone
Balení Cemix Magic Decor s příměsí Decor Slída černá a odstíny Granit White, Granit Grey, Sand Sahara a Sand Stone | Zdroj: Cemix

Skupina fasádních nátěrů byla doplněna o ochranný nátěr proti graffiti Cemix Antigraffiti. Jedná se o vysoce paropropustný nátěr, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům, který je účinnou ochranou, skýtající možnost až 5 cyklů odstranění znečištění.

Do ceníku je také zařazen Cemix Kerzaštuk, speciální štuková omítka, u které při jejím použití v interiéru stavebníci ocení čistě bílý odstín.

balení Kerzaštuk a Antigraffiti
Balení Kerzaštuk a Antigraffiti | Zdroj: Cemix

Léty prověřené sanační a hydroizolační systémy byly doplněny o produkty podporující jejich účinnost, mimo jiné o Cemix injektážní krém pro vytvoření horizontální hydrofobní clony.

Cemix Asfaltová lepicí a izolační stěrka 2K je bitumenová hydroizolační hmota pro hlavní izolační vrstvu konstrukcí. Může být použita jako náhrada asfaltových pásů, pro lepení perimetru a desek XPS, slouží jako ochrana proti radonu. Je šetrná k přírodě, protože neobsahuje organická rozpouštědla. Tixotropní bezešvá izolace, která zajistí překlenutí trhlin v podkladu do 2 mm.

Cemix Pevná hydroizolační stěrka je vysoce odolná síranovzdorná ochrana proti vodě. Lze ji použít nad i pod úrovní terénu pro horizontální i vertikální aplikace. Vhodné použití i pod sanační omítky, ale i např. pro ochranu nádrží s pitnou vodou.

www.cemix.cz

ZDROJ: článek společnosti CEMIX

Nepřehlédněte