Dům a stavba

Zákazníci, architekti, projektanti a zadavatelé se od roku 1957 spoléhají na řešení od Epasit.

Výrobce speciálních stavebních materiálů pro sanace, ochranu budov a renovaci budov v Německu i po celém světě.

Epasit
Zdroj: Epasit

Epasit je středně velká společnost s produkty, které se používají daleko za jižním Německem. Ať už sanační omítka, nebo vnitřní zateplovací systém: v souhře mezi praktickým testováním a vlastní laboratoří vyvíjíme produkty, které jsou požadovány z problému zákazníků. Stavebniny v případě potřeby přizpůsobujeme historickým šablonám, proto nás odborníci označují jako manufaktura stavebnin. Neustále investujeme do výzkumu a dalšího vývoje našich ekologických a recyklovatelných stavebních materiálů.

Představu o tom, co máme za sebou můžete získat i na https://www.epasit.cz/reference/.

Historie společnosti Epasit

V roce 1957 položil průkopník stavební chemie Erich Epple základy pro Epasit. Společnost si brzy udělala jméno díky inovativním řešením stavebních materiálů. Těsněním na minerální bázi představuje Epasit revoluci ve stavební technologii.

Po změně vlastníka představila společnost Epasit v 70. letech minulého století injektážní pryskyřice, čímž otevřela nové obchodní oblasti. Tato hmota zalepí všechny trhliny v betonu a dodnes se používá např. k renovaci bazénů.

Sanační omítkový systém vyvinutý společností Epasit jako první získal certifikát WTA (Vědecko-technická asociace pro ochranu budov a památek). Dlouholetý manažer vývoje Epasit Dr. Helmut Kollman sehrál klíčovou roli.

V únoru 2019 převzala společnost rodina Romboldu, která je výrobcem speciálních stavebních materiálů v Ammerbuchu. Pro nové majitele je důležité, aby pokračovali v Epasit obvyklým způsobem. Provozují kamennou továrnu ve Westertettenu poblíž Ulmu a vytvářejí bezpečnostní a synergické efekty pro Epasit tím, že dodávají své vlastní suroviny.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím webového formuláře, na telefonním čísle +420 774 422 717, případně poslat email na info@epasit.cz.

Osobně nás můžete navštívit v naší provozovně: Hala L169, Lukavecká 1732, 193 00 Praha 20-Horní Počernice.

Komerční informace; zdroj Epasit