Dům a stavba

Spočítejte si stavební materiál ZDARMA a vyhrajte ceny v hodnotě 50 000 Kč

Pokud jste snili o pořádném rodinném domě, máme pro vás skvělou zprávu.

Wienerberger
Zdroj: Wienerberger

S Wienerbergerem můžete začít svou stavební cestu nejen s odbornou kalkulací stavebního materiálu zdarma, ale také s šancí vyhrát zajímavé ceny v hodnotě 50 000 Kč! Ale pospěšte si, soutěž trvá jen do konce listopadu.

Vyhrajte vouchery na pohonné hmoty, pracovní oděvy nebo reproduktory JBL

Začněte svůj projekt tím správným způsobem – vyplňte nezávazně náš formulář pro cenovou kalkulaci a získejte přesný výpočet spotřeby materiálu a potřebných doplňků spolu s individuální cenovou nabídku pro váš budoucí domov. Naši odborníci vám pomohou navrhnout optimální řešení, samotné rozhodnutí o výběru je ale vždy čistě na vás.

Pokud svou žádost o kalkulaci stihnete odeslat do 30. 11. 2023, můžete navíc vyhrát skvělé ceny! Mezi ně patří vouchery na pohonné hmoty v hodnotě 5 000 Kč, stylové pracovní oděvy od Engelbert Strauss nebo oblíbené přenosné reproduktory JBL Charge.

Jak se zapojit do soutěže

Vyplňte krátký formulář a jste ve hře! Do 10 pracovních dnů od ukončení soutěže vylosujeme deset šťastlivců, kteří si odnesou své výhry a také možnost odstartovat svůj stavební sen s Wienerbergerem. Pro další informace a úplná pravidla soutěže pokračujte na www.wienerberger.cz.

S pořádnými materiály a výhrami od Wienerbergeru vám půjde stavba rodinného domu od ruky!

Komerční informace; zdroj: Wienerberger