Zdraví

Tchibo: vše pro zdraví

Kolekce s názvem Pro vaše zdraví! bude v prodeji v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 15. prosince 2014, v e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již od 10. prosince.

Osobní váha je vhodná pro přesné měření hmotnosti, tělesného tuku, vody a podílu svalů v těle a hmotnosti kostí. Přístroj rovněž určuje integrovanou bazální metabolickou spotřebu (BMR) a index tělesné hmotnosti (BMI). Váží od 5 do 180 kg s přesností na 0,1 kg a lze přepínat mezi kg a lb nebo st-lb. Váha má velký, dobře čitelný podsvícený displej LC, aktivuje se mechanismem step on a automaticky rozpozná až 8 uživatelů. Praktické jsou protiskluzové gumové nožičky, které chrání podlahu před poškrábáním. Osobní váha má rozměry 32 x 32 x 2,5 cm. Součástí balení je návod k použití a baterie. K dostání pouze v e-shopu. Předběžná cena 1.690 Kč.

Minielektrostimulátory přirozeně zmírňují bolest díky transkutánní elektrické nervové stimulaci (TENS). Stimulují svalové tkáně a nervy. Jsou měkké a pružné se samolepicí gelovou fólií. Intenzitu lze nastavovat, vypínají se automaticky. Baterie jsou součástí balení a lze je vyměňovat. Výrobek obsahuje návod na použití. Předběžná cena 499 Kč.

Bandáž odlehčuje, podepírá a chrání klouby. Bandáž dobře pohlcuje vlhkost a výborně se nosí díky hebké vnitřní straně a měkkým elastickým švům. Obsahuje částice z bambusového uhlí. Součástí balení je návod, jak změřit a zvolit správnou velikost bandáže. Předběžná cena za kolenní a zápěstní bandáž 199 Kč, za kotníkovou bandáž 169 Kč.