Zdraví

Nechte se rozmazlovat během lázeňského rituálu

Potřebujete dobít baterky a načerpat novou energii? Pak jste na tom stejně jako já. Jednou z možností, jak znovu nastartovat nejen své tělo ale i mysl je odjet do malebného lázeňského resortu nedaleko Prahy, do Lázní Mšené a tam se nechat rozmazlovat.

Tím osvědčeným receptem je návštěva Lázní Mšené. Zde totiž ovládají různé metody, jak unavenému návštěvníkovi znovu rozproudit krev v těle, jak mu pomoci nastartovat a hlavně znovu probudit radost ze života. Různé masáže, zábaly, koupele a rituály jsou zde nabízeny a já mám jen jednu starost; co si z té skvělé nabídky vybrat. Lázně Mšené vás přivítají krásně uklizeným parkem, příjemnou atmosférou malých přívětivých lázní a ještě dřív, než vůbec okusíte vybraný rituál, budete cítit, jak se vám místní pozitivní energie pomalu dostává pod kůži.

Co mi chybí? No přece radost ze života! Jsem unavená po dlouhé zimě a nevlídném jaře, krátké dny a dlouhé noci mi vůbec nesvědčili. Vybrala jsem si proto Esenciální rituál radosti. Ano, to bude ono, říkala jsem si a zamířila při nejbližší příležitosti do vlídné náruče lázeňské.Esenciální rituál radosti obnovuje pocity naděje, optimismu  a radosti ze života, jak jsem se dozvěděla z lázeňské nabídky. Mohu potvrdit. Peeling mořskou solí s vonnými oleji, zábal, masáž celého těla i obličeje, to je to pravé pro restart po dlouhé zimě!  Kdo nevyzkoušel, možná neuvěří; ale já jsem si dvě hodiny užívala voňavou, příjemnou a jedinečnou radost od hlavy až k patám.

Z Lázní Mšené jsem odjížděla s jedinou velkou jistotou. Nebyla jsem zde poprvé a rozhodně ne naposledy. Každé roční období s sebou nese různé nástrahy a nejen po zimních měsících je potřebné o sebe pečovat a nechat se tak trochu rozmazlovat. To v Lázních Mšené umějí skvěle.

ZDROJ: PR článek – Zuzana Zajícová, klientka Lázní Mšené, a.s.