Zahrada

Ze Stodoly na Zemi živitelku. Kozlík Šikula vyrazil do společnosti

Na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích jste mohli vidět i jednoho netradičního návštěvníka. Rohy a montérky prozrazovaly, že se přišel podívat i kozlík Šikula, maskot časopisu Recepty prima nápadů. Ještě předtím jste se ale s námi mohli setkat i jinde, stali jsme se totiž partnery hudebního fetivalu Stodola Michala Tučného.

Patnáctý ročník festivalu Stodola Michala Tučného v Hošticích byl plný Receptů prima nápadů. Časopis vydavatelství GRAND PRINC Media přinesl nejen radost čtenářům ale také pěkné ceny věnované naším vydavatelstvím. Odpovídalo se na otázky, týkající se „receptů“ a maskota kozlíka Šikuly, kdo odpověděl dobře, odnesl si cenu a kdo ne, dostal časopis, kde si mohl, kromě samozřejmě zajímavých článků i najít ty správné odpovědi.

Nedlouho poté se populární kozlík Šikula vydal do Českých Budějovic na veletrh Země živitelka a mezi návštěvníky se rozhodně neztratil. Po celou dobu konání výstavy patřil mezi vyhledávané atrakce, a to nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými. Kromě úsměvů do objektivů fotoaparátů rozdával kolemjdoucím i časopisy Recepty prima nápadů a kupony se slevou na předplatné.

-red