Zahrada

Řetězové pily FIELDMANN: Stroje do lesa i na zahradu

Řezání palivového dříví, prořezávání stromů na zahradě, zpracování větví, ale i kácení stromů, zvládne nová benzinová řetězová pila Fieldmann FZR 4216-B. Letošní novinka osvědčené značky zahradní techniky nabízí spolehlivý provoz, jednoduché ovládání a vynikající poměr ceny a výkonu. Díky bezpečnostním prvkům minimalizuje riziko zranění při práci. Kromě novinky Fieldmann FZR 4216-B a dalších benzínových modelů, nabízí Fieldmann také celou řadu elektrických pil, které překvapí svým výkonem.

Benzínové řetězové pily Fieldmann jsou vybaveny dvoutaktními motory, elektrické pily pak výkonnými elektromotory a mnoha bezpečnostními prvky. Samozřejmostí všech pil Fieldmann je brzda řetězu, která po uvolnění hlavního spínače při přerušení práce okamžitě zastaví řetěz pily. Zubová opěrka zamezuje zpětnému rázu. Vybrané modely disponují vysoce kvalitními lištami nebo řetězem světové značky Oregon.

Nová benzinová řetězová pila Fieldmann FZR 4216-B

Spolehlivá, lehká, a přitom výkonná je nová pila Fieldmann FZR 4216-B.  Její konstrukci tvoří kvalitní odolné plastové a kovové části. Je velmi dobře vyvážená, což zajišťuje komfortní ovládání, snadnou manipulaci s pilou a snižuje riziko zranění.

TIP: Antivibrační rukavice Fieldmann FZO 6010/FZO 6011

jsou pohodlné pracovní rukavice určené k práci se stroji. Zesílená dlaňová výstelka vyrobená ze syntetické kůže efektivně tlumí vibrace. Vrchní část z elastické syntetické tkaniny je prodyšná a zabraňuje nadměrnému pocení rukou. Rukavice je možné v oblasti zápěstí zajistit páskem na suchý zip. Doporučená cena 199 Kč.

Kromě nezbytného nářadí pro manipulaci s lištou a řetězem je součástí balení také kalibrovaná nádoba pro přípravu palivové směsi v odpovídajícím poměru. U vybraných prodejců je nyní k tomuto modelu poskytován olej zdarma. Doporučená akční cena pily Fieldmann FZP 4216-B je 1.999 Kč. Více na www.fieldmann.cz.

Elektrická pila Fieldmann FZP 2005-E je univerzální

Elektrická pila Fieldmann FZP 2020-E disponuje kvalitním řetězem světové značky Oregon s dělením 3/8´a šířkou článku 1.3 mm a lištou Oregon 40,5 cm. K dopnutí či demontáži řetězu a lišty za účelem čištění není třeba žádného nářadí. Pomocí systému Quick Tighten to zvládnete pouze rukama. Řetěz je mazán automaticky, kapacita olejové nádrže představuje 220 ml. Hmotnost pily s lištou a řetězem činí jen 5 kg.

Samozřejmostí modelu jsou bezpečnostní prvky jako zubová opěrka, bezpečnostní řetězová brzda, která chrání před zpětným rázem, a bezpečnostní spojka řetězu, která po uvolnění spínače okamžitě zastaví řetěz. Součástí balení jsou i náhradní uhlíky motoru. Doporučená cena 2.399 Kč, více na www.fieldmann.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti FAST ČR, a.s.

Nepřehlédněte