Zahrada

Pusťte se do jarní rekonstrukce zahrady, Hornbach má otevřeno!

Jarní sezona je tu a společně s ní přichází na řadu i péče o zahradu. Čím dříve se s venkovními pracemi začne, tím dříve bude zahrada vynaloženou snahu oplácet. Vše potřebné pro její obnovu nabízejí zahradní centra Hornbach, která jsou zákazníkům k dispozici.

Hornbach má otevřeno

Projektové markety Hornbach mají pro veřejnost stále otevřené venkovní i vnitřní zahrady. „K dostání je zde sortiment zahradních substrátů, hnojiv, rostlin, keřů, jarních sazenic i osiva, a také souvisejícího zahradního nářadí až po zahradní techniku jako jsou sekačky a kultivary,“ říká David Benda, odborník z oddělení zahrady v Hornbachu, a dodává: „Se správnou výbavou je práce se zahradou mnohem jednodušší.“

Hornbach  | Zdroj: Hornbach

 

K dispozici je samozřejmě i doplňkový prodej, a to nejen na blížící se Velikonoce. K dostání jsou domácí potřeby, grily, paliva a podpalovače či krmiva a doplňky pro zvířata. Vstup do zahradního centra je umožněn přes speciálně označený vchod.

Vstup do prodejen je pro všechny zákazníky možný pouze se zakrytím horních cest dýchacích za použití respirátoru FFP2.Před vstupem do prodejny je nutná dezinfekce rukou.

ZDROJ: článek společnosti Hornbach