Zahrada

Produkty Bayer Garden získaly ocenění Kozlíka Šikuly za rok 2013

Značka Bayer Garden působí na našem trhu relativně krátkou dobu, ale její přípravky znáte a úspěšně používáte již dlouhá léta. Jedná se o jednu z výrobních divizí věhlasné německé společnosti Bayer, která vyrábí a dodává na trh (kromě léčiv a dalších výrobků) i přípravky pro zahrádkáře Bayer Garden, ulehčující a zjednodušující péči o Vaše květiny, ovoce, zeleninu a jiné rostliny. V prvním ročníku soutěže firem o Ocenění Kozlíka Šikuly byly oceněny tři produkty.

DECIS® MEGA

Insekticidní (kontaktní a požerový) přípravek  je určen k hubení živočišných škůdců na okrasných rostlinách, ovocných dřevinách (jádroviny, peckoviny), bramborách, vinné révě, hrachu, zelenině (brukvovitá zelenina, ředkvička, mrkev, petržel, pastyňák, fenykl, kopr, cibule, pór, salát, atd.), jahodníku  a škůdců v lesnictví.  Má rychlý účinek, a navíc i při nízkých teplotách. Zároveň má i repelentní  vlastnosti.

CALYPSO®

je širokospektrální insekticidní přípravek (kontaktní i požerový, např. na květopase jabloňového, pilatku jablečnou, obaleče jablečného, vrtule třešňové, obaleče švestkového, pilatku žlutou i švestkovou, mšice, mandelinku bramborovou, bejlomorku kapustovou, …) ve formě suspenzního koncentrátu pro ředění vodou k ochraně jabloní, třešní, višní, slivoní, řepky olejky, brambor, zeleniny, drobného ovoce a okrasných rostlin proti žravým a savým škůdcům.

BAYER GARDEN K-OTHRINE 25SC® –  nejen proti klíšťatům v trávě

je kontaktní insekticid ve formě koncentrátu, určený k hubení obtížného a škodlivého hmyzu, jako jsou například rus domácí, šváb obecný, cvrček domácí, pisivky, štěnice domácí, vosy, mouchy, mravenci, různí škodliví brouci, moli, zavíječi, komáři, blechy i rybenky. Působí okamžitě s dobou účinnosti tři i více měsíců. Přípravek je vhodný pro použití v bytech, obchodech, potravinářských provozovnách a výrobnách, v objektech živočišné výroby. Velice zajímavý je i dalším svým účinkem, a to je hubení klíšťat plošným postřikem na stromy, keře a zastíněné trávníky. Při postřiku, který je aktuální v době od dubna do září, se plocha prochází 2x kolmo na sebe.