Zahrada

Koutek pro relaxaci i prostor pro stolování vytvoří nový nábytek

Pokud přemýšlíte, jak svou zahradu, terasu nebo balkon co nejvíc využít, pořiďte si sem kvalitní zahradní nábytek. Ten totiž z prázdného prostoru vytvoří prostor obytný, ať už koutek pro relaxaci nad knihou nebo kávu s kamarádkou, prostor pro rodinný oběd ve stínu stromů nebo grilovací párty s přáteli.

zahradni nabytek

U značky FIELDMANN seženete jak nábytek dřevěný, tak z umělého ratanu anebo kovový. Více na www.fieldmann.cz.

Nábytek z kovu a umělého ratanu

Kovový zahradní nábytek patří, stejně jako nábytek z umělého ratanu, k nejodolnějším typům, které na trhu seženete. Nevadí mu déšť ani prudké slunce a díky tomu jej nemusíte schovávat. Navíc je zcela bezúdržbový.

Relaxaci v křesílkách z umělého ratanu nabídne souprava Eva

Chcete-li na zahradě či na terase hlavně relaxovat a případně si pohovět s přáteli, je ideální volbou sedací souprava Eva s pohodlnými křesílky. Nová sestava z nabídky značky Fieldmann (FDZN 6050) je vyrobena z pevných profilů opředených vysoce odolným umělým ratanem. Skládá se ze dvou křesílek s rozměry 82 x 57 x 59 cm, dvoumístné pohovky (127 x 73 x 78 cm) a stolku (48 x 76 x 44 cm) s deskou z tvrzeného skla. Součástí soupravy jsou bílé, voděodolné potahy z pevného 100% polyesteru (180 g/m2) opatřeného voděodolnou impregnací pro případ, že je zapomenete schovat před deštěm. Kapky se tak po povrchu jednoduše skutálejí. Tloušťka potahů Fieldmann je minimálně 5 cm pro opravdu měkké posezení. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena sestavy Eva (Fieldmann FDZN 6050) je 4 990 Kč.

zahradni sedeni

Prostor k odpočinku vytvoří nové lehátko Fieldmann FDZN 8012

Všem, kdo se chtějí opalovat, přečíst si v pohodlí knihu nebo jen tak lenošit, se bude hodit nové zahradní lehátko Fieldmann FDZN 8012. Lehátko s rozměry 161 x 64 x 48/100 cm umožňuje nastavení sklonu zádové opěrky do 5 poloh. Síla nosných kovových profilů (42 x 14 mm), ze kterých je vyrobeno, zaručuje vysokou nosnost a stabilitu lehátka, ale zároveň nízkou hmotnost, díky níž se s ním i lehce manipuluje. Výplň je vyrobena z odolné a pružné syntetické tkaniny, která se ani na přímém sluníčku nerozpálí a je zcela bezúdržbová, navíc tento kus nábytku odlehčuje, což oceníte právě při přenášení, třeba ze sluníčka do stínu a naopak. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena lehátka Fieldmann FDZN 8012 je 1 699 Kč.

zahradni lehatko

Dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný nábytek Fieldmann je vyroben ze dřeva tropické akácie, které se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, stárnutí a biologické degradaci. Díky své trvanlivosti, síle, tuhosti a odolnosti proti hmyzu, je dřevo akácie jako stvořené pro výrobu zahradního nábytku. Pro ošetření a dlouhodobě krásný vzhled nábytku doporučujeme natřít nábytek alespoň jednou ročně olejem na dřevo. Dřevěný nábytek Fieldmann je už z výroby olejem napuštěn.

Balkonový Carol-T (FDZN 4003-T)

Ani malý balkonek nemusí sloužit jen k sušení prádla nebo jako útočiště kuřáků, s praktickým balkonovým setem Carol-T (Fieldmann FDZN 4003-T) poskytne prostor třeba pro snídani v prvních slunečních paprscích. Dvojici židlí (52 x 38 x 80 cm) i kulatý stolek o průměru 60 cm a výšce 72 cm vyrobený ze dřeva tropické akácie lze snadno složit a pohodlně uskladnit. Jak židle, tak stolek, jsou navíc opatřeny pojistkou zabraňující samovolnému složení. Židle ze sestavy Carol-T jsou vybaveny speciálními voděodolnými sedáky v bílé barvě. Ty jsou vyrobeny tak, aby přesně odpovídaly rozměrům a tvaru židlí. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená cena setu Carol-T (Fieldmann 4003-T) je 1 799 Kč.

balkonovy set

ARIA-T: Univerzální dřevěná sestava pro větší společnost

Jídelní sestava Aria-T od značky Fieldmann je ideálním doplňkem venkovního obytného prostoru – hodí se na zahradu, na terasu i do altánu. Na první pohled zaujme svým nenápadným, a přitom stylovým designem. Díky použitému materiálu, dřevu akácie, vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, stárnutí, ale také plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu.

zahradni sedeni

Stabilní rozkládací stůl obdélníkového tvaru s rozměry 150 x 90 cm lze pro větší společnost rozložit až na délku 200 cm. Pro ochranu hostů před ostrým sluncem můžete do otvoru ve středu stolu umístit slunečník. Velice pohodlná křesla mají ergonomicky tvarované zádové opěrky polohovatelné do 5 stupňů. Dovybavit je lze ještě speciálními sedáky ve čtyřech barevných provedených, které jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly rozměrům a tvaru křesel.

zahradni sedeni

Více na www.fieldmann.cz. Doporučená cena setu Aria-T je 10 999 Kč.

Zdroj: PR článek značky FIELDMANN