Zahrada

Letní nákupní seznam

Co všechno potřebujete pro dokonalý odpočinek na terase? Pohodlnou židli, prostorný stůl, účinnou ochranu před ostrými slunečními paprsky, a navíc třeba gril, na kterém si připravíte něco dobrého. Kdo se v horkém létě rád osvěží, přidá ještě zahradní solární sprchu, kdo rád odpočívá s knihou v ruce nebo se opaluje, doplní zahradní lehátko. A nákupní seznam pro dokonalou letní pohodu je na světě. Všechny jeho položky zakoupíte u značky Fiedmann.

Zahradí nábytek s deštníkem
Zdroj: Fieldmann

Slunečník

Čtvercový slunečník je ideální volbou pro symetrický prostor, kde poskytuje stín a ochranu před UV zářením i pro větší zahradní posezení. Pod slunečníkem s boční konstrukcí nepřekáží tyč, ta je umístěna po straně. Slunečník Fieldmann FDZN 5107 nabízí polohování v obou směrech, ve vertikálním (do stran) i horizontálním směru (podél tyče), ale i otáčení kolem osy o 360°.

Elegantní čtvercový tvar 3 x 3 m umocňuje jednoduchá konstrukce s osmi žebry na stínidle a křížovým stojanem pro dobrou stabilitu. Potah střechy ze stoprocentního polyesteru 160 g/m2 vyniká odolností, nemačkavostí, barevnou stálostí a jednoduchou údržbou.

Gril

Plynové grily dokáží vyvinout opravdu vysoký žár, což bude vyhovovat steakům nebo třeba kotletám. Obvykle disponují více hořáky pro tzv. zónové vaření, můžete tedy najednou chystat různé pokrmy při odlišných teplotách nebo lze surovinu nejprve prudce opéci a pak dopékat při nižší teplotě. Litinové rošty jsou skvěle absorbují teplo a pak jej rovnoměrně vydávají.

Venkovní grill
Zdroj: Fieldmann

Výkonný gril Fieldmann FZG 3013 je vybaven třemi hlavními hořáky a jedním hořákem bočním. Hořáky zapálíte samostatně pomocí ovládacích tlačítek na nerezovém panelu. Víko s integrovaným teploměrem ukrývá prostornou grilovací plochu s robustním litinovým roštem. Na bočním hořáku připravíte zeleninu, přílohy, případně omáčky. Pokud jej právě nevyužíváte, uzavřením víka získáte navíc odkládací plochu. Gril je dodáván včetně redukčního ventilu a hadice.

Pohodlná zahradní židle a prostorný stůl

Výplň pohodlných, ergonomicky tvarovaných zahradních křesel Fieldmann FDZN 5010 je vyrobena z odolné a pružné syntetické tkaniny. Navíc se ani na přímé m slunci nerozpálí. Prostorný zahradní stůl Fieldmann FDZN 5030 je vybaven deskou z černého tvrzeného skla.

Dostatečnou pevnost a stabilitu zajišťuje konstrukce s ocelovo-hliníkovými profily. Vzhledem k nízké hmotnosti stolu se s ním snadno manipuluje. Stůl i křesla odolají jakémukoliv počasí a nevyžadují zvláštní údržbu.

Rodinné venkovní posezení
Zdroj: Fieldmann

Solární sprcha

Solární sprcha snadno zbaví plavce po koupání bazénové chemie a po celou denní dobu nabídne možnost příjemného osvěžení solárně nahřátou teplou vodou. Tělo sprchy je zároveň nádrží. Zásobník pojme až 35 litrů vody, kterou ohřeje až na 60 °C. Model Fieldmann FZH 5035 má také kohoutek, který oceníte při mytí nohou nebo když si chcete naplnit vodou třeba konev.

Dvě dívky stojí pod solární sprchou
Zdroj: Fieldmann

Zahradní lehátko

Lehátko Adria je pohodlné a už na pohled krásně tvarované lehátko, které lze snadno složit na méně než polovinu jeho délky. Pro přenos složeného lehátka pak využijete „ouška“ v jeho těžišti. K dokonalému komfortu při odpočinku přispěje měkký voděodolný potah v zelené nebo béžové barvě, který lze k lehátku dokoupit. Lehátko Adria je vyrobeno ze dřeva akácie. Jde o druh exotického dřeva, které se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, stárnutí a biologické degradaci.

Zahradní lehátko
Zdroj: Fieldmann

Více na www.fieldmann.cz.

Zdroj: PR článek značky Fieldmann