Vaření

Fotorecept: Rychlý oběd do 20 minut. Stačí vám jen maso, cibule, sýr a vejce

Jednoduchý a chutný recept na pečené hovězí steaky se sýrem a vejci. Recept je vhodný pro každodenní vaření, když chcete připravit něco rychlého a vydatného.

Můžete podávat! Dobrou chuť!
Zdroj: youtube.com/Rýchlechutné

Ingredience

Na přípravu tohoto jídla budete potřebovat 4 hovězí steaky, sůl a černý pepř na dochucení z obou stran, jednu jemně nasekanou cibuli, 100 gramů nastrouhaného sýra, dvě vařená a nasekaná vejce a tři polévkové lžíce majonézy.

Příprava

Nejprve hovězí steaky dochuťte solí a černým pepřem z obou stran. V misce smíchejte nasekanou cibuli, nastrouhaný sýr a nasekaná vařená vejce. K této směsi přidejte sůl a tři polévkové lžíce majonézy a důkladně promíchejte, aby se všechny ingredience spojily. Hotovou směs rozložte na dochucené hovězí steaky a pečte je v předehřáté troubě na 180°C po dobu 30 minut.

Po upečení jsou steaky připraveny k podávání. Tento jednoduchý recept je ideální pro každého, kdo hledá rychlý a chutný způsob, jak připravit hovězí maso. Přejeme dobrou chuť! Tento recept je skvělý způsob, jak připravit vydatné jídlo s minimálním úsilím. Vyzkoušejte ho a uvidíte, jak se stane oblíbeným ve vaší domácnosti!

GALERIE

Text: Juraj Koreň
Foto: youtube.com/Rýchlechutné
Zdroj: youtube.com/Rýchlechutné