Interiér

Trápí vás nedostatek místa? Pořiďte si postel s úložným prostorem

V postelích strávíme asi třetinu života, proto bychom měli dbát nejen na kvalitní rošt a matraci, ale také na samotnou konstrukci rámu. Ten, kdo by navíc potřeboval někam uschovat sezónní oblečení nebo momentálně nepotřebné věci, by se měl poohlédnout po postelích s dostatečným úložným prostorem. V níže uvedeném článku jsou popsány tři nejoblíbenější produkty českých recenzentů ze serveru Heureka.

interiér s pracovním stolem a postelí s úložným prostorem

Jak vybrat správnou postel?

Při výběru postele se určitě nejprve zabývejte správnými rozměry. Postel by měla být asi o 25 cm delší, než je vaše výška. Šířka jednolůžka se doporučuje 1 m, u dvoulůžek pak alespoň 160 cm. Ležet byste měli ve výšce zhruba 30 cm nad zemí (včetně matrace). Z vyšších postelí se vám bude lépe vstávat a matrace bude lépe větrat spodní plochou. Na výběr existuje mnoho typů postelí – klasické rámy s rošty, boxspring (vysoká základna a matrace v jednom), skládací postele pro návštěvy aj. Pořizovací cena se odvíjí od kvality a materiálu provedení. Za dřevotřísku zaplatíte nejméně, za masiv a kov si trochu připlatíte.

postele s úložným prostorem na Heurece

Volba 1 – postel Tempo Kondela Michigan

Dvoulůžková postel Tempo Kondela Michigan zapadne do každé ložnice díky příjemnému a modernímu designu. Prakticky řešený úložný prostor nabízí místo pro všechny vaše objemné věci.

Navíc si můžete odložit drobnosti do šikovných šuplíků. Bílá barva zajistí optickou lehkost a vzdušnost. Provedení je z foliovaného materiálu DTD (dřevotříska s hrubší vnitřní strukturou). Seženete ji v šířce 140 i 160 cm, případně i ve variantě jednolůžko.

Volba 2 – postel Tempo Kondela Orea

Luxusní manželská postel Tempo Kondela Orea každého zaujme svým vysokým prošívaným čelem, které vám zajistí pohodlí i při čtení knihy v sedě. Velký úložný prostor najdete ve 4 zásuvkách, do kterých snadno schováte, co nemá být na očích. Recenzenti dále oceňují výbornou kvalitu provedení a jednoduchou montáž. Postel se nabízí v šedém dekoru a dvou šířkových variantách – 160 a pro maximální pohodlí i 180 cm.

Heureka hodnocení čalouněné postele

Volba 3 – postel Doria boxspring Manhattan

Boxspringová postel Doria Manhattan má své příznivce zejména v zahraničí, postupně je ale komfortnost boxspringového typu objevována i v České republice. Podobné postele najdete v luxusních hotelích. Pohodlí a podporu při ležení zajišťují tři vrstvy matrací – první vrstvu tvoří pružinové matrace nahrazující funkci lamelového roštu, druhá a třetí vrstva sestává z dělené matrace ze studené pěny. Velký úložný prostor a celočalouněné provedení pak zajistí praktičnost a elegantní vzhled.

Pro rána s úsměvem

Chcete-li se těšit do postele, vyberte si správný typ a velikost postele. Zaměřte se na kvalitu provedení rámu, čela i matrace. Dostatek úložného prostoru pak ocení každý, kdo bydlí v menším bytě nebo někam potřebuje uschovat pár věcí. Do praktických zásuvek vše snadno uložíte a zároveň máte ke svým věcem jednoduchý přístup. Vyberte si pořádnou postel prověřenou reálnými lidmi a vstávejte každé ráno s úsměvem.

ZDROJ: PR článek společnosti Heureka Group a.s.