Interiér

Rozjasněte svůj den s Anmut Flowers

Květiny často dáváme svým blízkým jako univerzální dárek, který vždy potěší. A není důvod, proč občas nepotěšit i sami sebe. Začít můžete každé ráno hned při snídani. Nová kolekce nádobí Anmut Flowers je totiž plná veselých květinových motivů. Na snídani využijete misky, talířky, hrníčky a šálky. Kolekce značky Villeroy & Boch ale nabízí mnohem širší sortiment, který oceníte při různých početných oslavách.

Dekor je tak osobitý, že při prostírání nepotřebuje mnoho dalších doplňků nebo živých květin. Slavnostně prostřeno tak můžete mít každý den během pár vteřin.  Nevystavit řadu Anmut Flowers ve své kuchyni by jistě byla škoda, ostatně romantický design si o to sám říká. Nejedná se ale o porcelán, který se hodí pouze na výstavu, protože by se mohl opotřebovat. Nádobí je vyrobeno z prémiového kostního porcelánu, který lze bez obav mýt v myčce nádobí a ohřívat v mikrovlnné troubě.

Celý jídelní servis krásně doplňují vázy a svícny ve stejném dekoru. Jsou tedy také pestrobarevné, mladistvé a odvážné. To je pro Villeroy & Boch typické. Ačkoliv se jedná o rodinnou značku, která je na trhu více než 260 let, respektuje tradice a používá kvalitní materiály, nebojí se ani experimentů. Neustále přichází s novými designy a nápady. To se firmě vyplácí, protože pravidelně získává ocenění po celém světě.

Celou kolekci Anmut Flowers a další produkty značky Villeroy & Boch si můžete prohlédnout a objednat v internetovém obchodě LUXURYTABLE nebo ve 3. patře obchodního domu Kotva v Praze 1 na Náměstí republiky, kde sídlí prodejna Villeroy & Boch.