Interiér

NIKON představuje další novinky v oblasti fotoaparátů

Značka NIKON patří v našich končinách mezi nejuznávanější výrobce fototechniky. Pokud si chcete pořídit kvalitní fotoaparát, ale nepotřebujete zrcadlovku, jste na správném místě. Výrobce právě představil dva nové modely kompaktů, které si svého uživatele získají především moderním designem a excelentní výbavou.

Nikon 1 J4 je rychlý, lehký, a snadno přenosný fotoaparát, který nabízí vysokou kvalitu a bezproblémové ovládání. J4 zachytí všechny okamžiky Vašeho života, první krůčky vašeho dítěte nebo rychlou sportovní akci. Skvěle reagující dotykový monitor umožňuje ovládat vše potřebné klepnutím nebo posunutím prstu a vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje připojení, sdílení a tvorbu v terénu. Nový Nikon 1 J4 je perfektní pro aktivní fotografy, kteří požadují od svých snímků více. Rozšiřující se řada výměnných objektivů 1 NIKKOR navíc znamená, že můžete snadno volit různé fotografické perspektivy odpovídající situaci. Malý, kvalitně zpracovaný a příjemně se držící fotoaparát Nikon 1 J4 je fotoaparátem poskytujícím vysokou výkonnost, bezproblémové ovládání a výrazný styl.“
Cena činí 12590 Kč.

COOLPIX S810c je technologickým prodloužením vašeho života na sociálních sítích. Nabízí optický zoom s větším rozsahem a rozměrnější dotykový monitor oproti předchozímu modelu, a poskytuje tak uživateli vyšší míru komfortu a skvělé výsledné snímky a videosekvence pro přenos na Facebook, Twitter a Google+. Fotoaparát využívá operační systém Android verze 4.2.2 Jelly Bean, který je rychlejší a propracovanější než předchozí verze a nabízí mnohem více možností přizpůsobení požadavkům uživatele. Můžete tak například vytvářet složky pro setřídění aplikací nebo používat systém rozpoznávání hlasu pro okomentování svých snímků. Přístroj se tak brzy stane vaším osobním zábavním centrem – je stejně přístupný jako chytrá zařízení, ale navíc nabízí špičkovou kvalitu obrazu, díky které již nikdy nebudete muset volit mezi zábavou a funkčními možnostmi.
Maloobchodní cena je 8190 Kč.

Více informací naleznete na webových stránkách NIKON.