Interiér

Jedno lepidlo na všechno?

Alespoň jedno lepidlo naleznete snad v každé domácnosti. Některé mají lepidel hned několik, jedno na papír, jiné na opravu obuvi, další na porcelán nebo plast. Ovšem není lepidlo jako lepidlo. Zvolit ten správný produkt pro lepení vybraného materiálu je často velice náročné.

Většina lepidel má specifický okruh použití daný zejména druhem materiálu a způsobem použití lepeného předmětu. Lepidlo Pattex 100% je ovšem jiný. Při lepení není nutné řešit materiál ani lepený předmět.

Lepidlo PatexNázev Pattex 100% je symbolický. Speciální receptura umožňuje lepit téměř 100% materiálů. Dokáže pomoci při lepení skla, kovu, kamene, keramiky, plastů, dřeva, kůže, korku, látek, papíru, plastu, betonu atd. Práce s Pattexem 100% je natolik jednoduchá, že ji zvládne 100% zákazníků.

Najde si své příznivce mezi odborníky a zkušenými kutily, ale zároveň mezi lidmi, kteří měli dosud z lepení obavy. V neposlední řadě je Pattex 100% zárukou 100% výsledku. Lepidlo vytváří mimořádně pevný a odolný spoj. Díky odolnosti vůči vodě, teplotním výkyvům a UV záření je vhodné nejen do interiéru, ale i exteriéru.

Lepený spoj je trvale flexibilní a bez problémů odolá nárazům i otřesům. Navíc má Pattex 100% transparentní barvu, což umožňuje vytvořit téměř neviditelný spoj. Jeho uživatelé se mohou rozloučit s nevzhlednými žlutými stopami po lepení i typickým nepříjemným zápachem. Třešničkou na dortu je balení lepidla Pattex 100%.

Lahvička se skvěle drží v ruce, uzávěr je opatřen speciálními drážkami pro lepší otevření a následně uzavření. Prodloužená tryska usnadňuje lepení hůře přístupných míst. Lepidlo díky speciálnímu uzávěru nevyschne po prvním použití, při správném uzavření může sloužit mnoho měsíců. Pattex 100% je dokonalým pomocníkem, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Není třeba vlastnit desítky různých lepidel, když je zde Pattex 100%.

-PR-

Komentovat

Nepřehlédněte