Interiér

Hledáte zajímavou podlahu, která vydrží i větší zátěž?

Podlaha patří k nejnamáhanějším částem objektu. Je proto důležité, aby ustála veškeré mechanické nebo chemické namáhání a zároveň dobře vypadala. Každý prostor má svá specifika a od toho se odvíjí i míra zátěže. Jak vybrat tu pravou podlahu?

interiér s litou podlahou

Firma Sika vyvíjí podlahy pro široké spektrum využití

V nabídce Sika najdete podlahy nejen pro obytné prostory. Nabízí řešení i pro sklady, parkovací domy, potravinářské provozovny a pivovary, elektronický, chemický a farmaceutický průmysl i mokré provozy. Nechybí ani produkty pro dekorativní povrchy a systém pro lepení dřevěných podlah.

Epoxidový nátěr se snadno aplikuje a vydrží

Specifické prostory jako jsou sklady, garáže nebo výrobní prostory potřebují speciální řešení. Důraz je zde kladen mimo jiné i na protiskuzné a protismykové vlastnosti, vodotěsnost a odolnost proti chemickému poškození. Skvělým řešením je 2komponentní, bezrozpouštědlové, barevné pojivo na bázi epoxidové pryskyřice Sikafloor®-2600. Používá se pro zhotovení samonivelační podlahové stěrky na beton nebo cementové podklady a odolá normálnímu až středně těžkému zatížení. Skvěle se hodí i do neobvyklých interiérů. Lesklý povrch nabídne neotřelý vzhled, který ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

interiér s litou podlahou

Zajistěte si dokonalý a lesklý povrch

Sikafloor®-2600 nabízí ekonomické řešení a originální vzhled. Hlavní výhodou je snadná aplikace. Namíchanou směs stačí nalít na připravený a penetrovaný podklad a rozprostřít ji zubovou stěrkou. Pak ji odvzdušněte jehlovým válečkem ve dvou na sebe kolmých směrech a máte hotovo. Zaručí vám vysokou mechanickou a chemickou odolnost, vodotěsnost a zvolit můžete i protiskluznou variantu. K zachování lesku podlahy doporučujeme ošetřit povrch vhodným voskem.

interiér s litou podlahou

Zvolte kvalitu od firmy Sika a získejte profi nářadí a další skvělé odměny

Používat kvalitní materiály se vyplatí. Proto vznikl web pro řemeslníky a stavební firmy www.mojesika.cz, na kterém probíhá až do 30. 11. 2019 speciální akce. Stačí nakoupit u vybraných partnerů produkty značky Sika, SCHÖNOX, KVK nebo KVK Parabit, nahrávat doklady za nakoupené zboží a pak si vybrat každý měsíc až 5 odměn dle své volby. Nabídka odměn se každý měsíc mění a objevuje se v ní nejen profi nářadí, ale také oblečení a další pracovní pomůcky.

ZDROJ: PR článek společnosti Sika CZ, s.r.o.