Interiér

Čistá okna jedním tahem

Přestože se jedná o únavnou, zdlouhavou a fyzicky namáhavou práci, mytí oken se nevyhnete. Obzvláště nepříjemné je nekonečné leštění, aby byla okna dokonale čistá a bez šmouh. Často je problém také s odkapávající špinavou vodou na okenní rámy, parapety a podlahy. Vileda přináší vysoce inovativní produkt, který si se všemi nesnázemi poradí. Windomatic mytí oken opravdu usnadní.

cistic

Vileda Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem Windomatic. Tento pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt v myčce na nádobí. Vám odpadne nekonečné leštění a zůstanou jen dokonale čistá okna. Navíc si nezašpiníte parapet ani podlahu.

Díky flexibilní hlavici, která zajišťuje správný úhel mytí, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken.  Speciální dvojitá gumová lišta přilne dokonale k povrchu a zajistí okna bez jediné kapky nebo šmouhy.  Elektrický vysavač na okna od Viledy navíc můžete používat jak ve vertikální, tak i horizontální poloze, což práci mnohdy ulehčí.

Windomatic není určný jen k mytí oken, ale osvědčí se jako všestranný pomocník na každodenní úklid. Použít ho můžete také na zrcadla, sprchové kouty a jiné hladké povrchy. Na jedno nabití vydrží v provozu až 40 min, což se rovná přibližně 120 m2 a pro jeho úplné nabití postačí jen 4 hodiny.

Elektrický vysavač na okna Windomatic je k dostání v běžných sítích hypermarketů a v e-shopu již od 999 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.