Dům a stavba

Titul Zlatá taška 2020 získala lehká betonová taška od BRAMACU

Betonová taška Classic AERLOX ULTRA z portfolia firmy BRAMAC je nositelem prestižního ocenění Zlatá taška pro rok 2020. Tento unikátní model krytiny se vyznačuje o 30 % nižší hmotností než srovnatelná betonová taška, přitom si zachovává požadovanou pevnost a tvarovou stálost.

Střešní krytina Classic AERLOX ULTRA

Krytina Classic AERLOX ULTRA nachází uplatnění zejména při rekonstrukci střech s limitovanou nosností krovu. Díky nízké hmotnosti betonové tašky (2,9 kg/ks) dochází k menšímu zatížení krovu. Dalším benefitem je snadná manipulace s krytinou během pokládky, která opět souvisí s nižší hmotností tašek. Práce s krytinou jde rychle od ruky a celkově se snižují náklady na práci. Velkou předností nového modelu je vyspělá povrchová úprava Protector PLUS.

Model Classic AERLOX ULTRA byl vyvíjen jako standardní součást Inteligentního střešního systému BMI BRAMAC. Profil tašky odpovídá modelové řadě Classic a disponuje velmi propracovaným systémem originálních střešních doplňků. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, solární kolektory či okapový systém. I na krytinu Classic AERLOX ULTRA se vztahují nadstandardní záruky BMI BRAMAC. Výrobce nabízí 30letou záruku na kvalitu a mrazuvzdornost betonových střešních tašek BMI BRAMAC. Dle vybraných střešních doplňků pak mohou zákazníci získat i 10- nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

ZDROJ: článek společnosti BRAMAC