Dům a stavba

Systém Ytong představil velkoformátové novinky

Stavební systém Ytong nyní přichází se zásadní inovací kterou ocení zejména stavební společnosti, developeři a projektanti.

Systém Ytong

Uvedli na trh velkoformáty, které mají stejnou kvalitu této prémiové značky, navíc uspoří čas a náklady na stavbu i pracovní síly. Podnikatelům ve stavebnictví tak dávají do rukou cenný nástroj pro získání konkurenční výhody – mohou stavět stejně kvalitně, navíc ale v kratším čase a s menšími nároky na stále více nedostatkové pracovní síly.

Velkoformát pro vnější obvodové stěny

S použitím prvků Ytong Jumbo, vhodným pro strojové zdění, je vyzděná plocha osmkrát větší v jednom kroku. Snižuje nároky na personál – stačí dva pracovníci a i pro ně je díky této technologii práce fyzicky méně namáhavá. Po stránce kvality se dokonce zvýší přesnost stěny.

Systém Ytong

Řešení pro nosné i nenosné vnitřní stěny

Vnitřní nosné i nenosné vápenopískové stěny Silka Tempo zkrátí čas zdění o šedesát procent. Jsou určeny pro strojové zdění a sníží i fyzickou námahu pracovníků. Díky své přesnosti zvyšují kvalitu stěny.

Systém Ytong

Příčky a panely vnitřních nenosných a dělicích stěn

Příčkové panely Ytong se vyrábí na míru podle výšky podlaží. Použití této inovace uspoří až polovinu pracovních sil a zvětší užitnou plochu. Navíc zajistí výstavbu tenkých, pevných, rovných příček. Povrch panelů je hladší než u běžného pórobetonového zdiva, což umožňuje snadné provádění povrchových úprav i provedení stěn bez povrchových úprav.

Systém Ytong

Zdroj: www.ytong.cz