Dům a stavba Interiér

Stropní LED svítidla: efektivní osvětlení vašeho domova

Stropní LED svítidla jsou díky své univerzálnosti stále žádanějším druhem osvětlení domácností. Díky nenápadnému minimalistickému designu se hodí prakticky do každého interiéru.

stropní led svítidla

Pokrok v LED technologiích dospěl natolik daleko, že tato svítidla přináší více než dostatečné osvětlení i těch největších místností v domech a bytech. Například novinka GIRON od největšího světového výrobce interiérových světel EGLO přináší světelný tok až 7 800 lumenů. Pro představu, to se rovná výkonu sedmi klasických stowattových žárovek. Díky použití LED technologie se však můžete spolehnout na výraznou úsporu oproti zmiňovaným žárovkám. Svítidla řady GIRON navíc umožňují nastavení intenzity světla v rozsahu 10 – 100 %, dálkovým ovladačem si můžete regulovat také teplotu bílého světla od aktivizujícího studeného až po příjemně relaxační teplé, k dispozici je i noční režim. Využití najdou na chodbě, v kuchyni, ale i ve všech pokojích v bytě.

stropní led svítidla

Dlouholetým velkým hitem v nabídce značky EGLO jsou stropní svítidla FUEVA. Vybírat můžete z nabídky několika desítek modelů dle jejich světelného výkonu, tvaru, přichycení (zápustná, či přisazená), velikosti či teploty bílého světla. I do těchto zdánlivě jednoduchých svítidel pronikají nejmodernější technologie a mezi novinkami proto najdete svítidla FUEVA-C doplněné o systém inteligentního osvětlení connect.

stropní led svítidla

Ten umožňuje ovládat stropnici pomocí aplikace ve smartphone, tabletu nebo prostřednictvím dálkového ovládání. FUEVA-C umožňuje volbu ze 16 milionů barev, lze samozřejmě také libovolně volit teplotu bílé barvy, svítidla jsou plynule stmívatelná. Nastavit lze také automatické vypnutí či zapnutí, což může odradit případné nevítané návštěvníky vašeho domova při vaší nepřítomnosti, k dispozici je i možnost časového nastavení pozvolného zapnutí světla, které lze využít třeba pro nenásilné ranní probouzení. Systém connect nabízí EGLO aktuálně v celé řadě modelů i coby samostatné chytré žárovky snadno aplikovatelné do jakéhokoliv domácího svítidla.

stropní led svítidla

Kromě univerzálnosti se stropní svítidla EGLO vyznačují i vysokou spolehlivostí, díky tomu výrobce poskytuje na LED technologie nadstandardní pětiletou záruku. Všechna uvedená a tisíce dalších svítidel můžete zakoupit na značkovém eshopu www.eglo.cz. Ten vám při zakoupení nabízí nejen dopravu svítidel nad 500 Kč zdarma, ale také okamžité odborné poradenství po chatu, emailu či telefonu a příjemným benefitem k nákupu svítidel je možnost objednání jejich montáže za téměř symbolickou cenu.

Foto: www.eglo.cz

ZDROJ: PR článek společnosti EGLO CZ+SK s.r.o.