Dům a stavba

Elegantní vlnková střecha

Klasický „vlnkový“ vzhled a řada barevných možností. Střešní krytina umí potěšit i příznivce tradičního vzhledu střechy. Spolu s tím nabídne dlouhou životnost, jednoduchou a rychlou realizaci a odolnou povrchovou úpravu. Zájemci o velkoformátové krytiny mohou sáhnout například po různých řešeních v podobě slitiny hliníku nebo ocelovém provedení. Vyniknou jak v případě novostaveb, tak u rekonstrukcí.

Velkoformátové plechové krytiny umožňují rychlou a efektivní výstavbu, kde umožňují volit mezi variantou v podobě slitiny hliníku nebo ocelového provedení doplněného širokou škálou povrchových prav, například polyesteru, matného polyesteru či polyuretanu.

Krytina tak dokáže účinně vzdorovat nepřízni počasí, poškrábaní, korozi i UV záření. Zároveň má jen minimální nároky na údržbu a potěší dlouhou životností. Spolu s tím lze vybírat z mnoha barevných variant. Při vhodné volbě barvy je přitom tato krytina prakticky k nerozeznání od klasických tašek. Tato krytina zaujme také nízkou hmotností, což umožní snížit požadavky na dimenzování krovu a přinese úspory při stavbě.

Foto: Satjam