Dům a stavba

Čerpadlo od STIEBEL ELTRON je oceněno Značkou kvality dTest

Společnost STIEBEL ELTRON získala pro své premiové tepelné čerpadlo důležité ocenění.

Čerpadlo
Zdroj: STIEBEL ELTRON

Společnost STIEBEL ELTRON představuje prémiové tepelné čerpadlo systému vzduch-voda HPA-O 07.1 CS Premium (oceněna byla kombinace HPA-O 07.1 CS Premium + HM trend + ISG Web), které je oceněno značkou kvality dTest. Zde je potřeba vyzdvihnout jeho excelentní účinností i při velmi nízkých venkovních teplotách ( -15 °C) a vysokou výstupní teplotou 65 °C i při venkovní teplotě -20°C.

Čerpadlo
Zdroj: STIEBEL ELTRON

Test tepelných čerpadel společností dTest hodnotil nejen efektivitu vytápění, komfort ovládání a variabilitu a náročnost instalace, ale zaměřil se i na globální ekologičnost, tedy na jeho vliv na životní prostředí.

Tepelné čerpadlo HPA-O Premium, oceněné dTestem lze volitelně integrovat do domácí sítě a jednoduše ovládat prostřednictvím chytrého telefonu. Je vhodné jak pro novostavby, tak pro zrekonstruované domy, jejichž majitelé chtějí mít záruky kvality a vysoké energetické účinnosti při použití radiátorů.

Čerpadlo
Zdroj: STIEBEL ELTRON

Disponuje také přímou podporou chlazení objektů i stávajícími radiátory. V kombinaci s vysokou účinností posouvá tepelné čerpadlo HPA-O 07.1 CS ekologičnost a technologickou úroveň Vaší domácnosti na novou úroveň.

Fotogalerie

Komerční informace; zdroj: STIEBEL ELTRON