Dílna a hobby

Zapojte se do kutilské výzvy! Vytvořte pítko pro ptáčky pomocí lepidla

Rok od roku se planeta otepluje. Suchem trpí rostliny, ale také živočichové. I drobní ptáci strádají v létě žízní. Pojďte jim pomoci.

Pták
Zdroj: Henkel

Vytvořte pítko pro ptáčky s pomocí vteřinového lepidla Loctite. Porozhlédněte se okolo, i ve vaší domácnosti najdete například starší keramickou mísu, velký hrnek, kterému se odštíplo ouško, nebo plechovou krabici od sušenek. Z toho všeho může být pítko pro ptáky.

Motivujte ostatní k dobré věci. Pomáhejte s vteřinovými lepidly Loctite. Vytvořte pítko, označte #locni_si_vody,  #Loctite2ndChanceCZ a sdílejte. Sledujte a bavte se na @lepime.spolu

Pár nápadů jak vytvořit pítko

Na pítko se může hodit třeba proutěný věnec. Protáhněte okolo motouz, vezměte misku, položte na věnec, zafixujte pár kapkami lepidla a hotovo. Díky věnci se ptáčkům bude na pítko dobře přistávat. Nebo využijte starší krmítko, jen na vnitřní desku položte misku s vodou, stačí pak ze spodu přilepit Loctitem. Ani plastový barel na vodu nemusíte vyhazovat, odřízněte spodní část, propíchněte otvory pro provaz a na kraj nalepte rozříznutou užší hadici, aby se ptáčkům na pítku dobře sedělo. Loctite dokáže přilepit během několika sekund téměř cokoliv.

Loctite lepidlo
Zdroj: Henkel

Více informací naleznete na www.loctite-superbond.cz .

Komerční informace; zdroj: Henkel